Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is megbánta már, hogy nem...

Más is megbánta már, hogy nem vett fel lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Kb. 5 évvel ezelőtt lett volna lehetőségem hitelt felvenni és lakást vásárolni, de nem tettem mert a devizahitel megviselt minket anyagilag és emiatt rettegtem a hitelfelvételtől. Most már bánom, mert jelenleg már tényleg csak uzsorakamatra lehet hitelt felvenni a banktól. Más is járt így vagy csak én voltam ekkora balek?

2023. máj. 12. 08:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*miatt
2023. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhattad előre, utólag sokkal okosabb az ember. Én is bánom, hogy 2015-ben, mikor felkerültem Pestre, nem vásároltunk lakást. A volt tulajom 18ról 14re alkudott le egy zuglói 50nm-es lakást. Most 30-ért is megvásárolnám szívesen, de már annál is többet ér.

Viszont azt mondják, hogy idén érdemes lakást vásárolni, mert ennél lejjebb már nem lesznek az árak.

Attól is függ, hogy hol élsz - albérlet, van-e párkapcsolatod, önerőd, terveztek-e gyereket. Kvázi lehet, hogy felesbe tudtok lakást vásárolni, támogatást felvenni, illetve a 180 ezres albérlet árakat sem egyszerűbb fizetni. Nem vagy elkésve semmiről, másképp alakult az életed.

2023. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ 12-es!! Jelenleg nem áll módomban, ezért bánkódom, de teljesen igazad van, racionálisan visszatekintve nem tudtam előre, hogy milyen helyzetbe fogok kerülni.
2023. máj. 13. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!