Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha meghal egy rokonom (édesany...

Ha meghal egy rokonom (édesanyám) és volt neki személyi kölcsöne akkor rám száll a hitele is?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Laktam egyébként albérletbe 2013 ba kőbányán egy panelba a 4.emeleten 2 évig voltam ott. Akkor még fullba toltam az őrseget nem éppen volt annyira elengedve a fizu akkor sem. Aztán jött a csavar a főberlőm aki egyébként egy ismerősöm volt. Jelezte hogy eladja a lakást és ki kéne majd költözni. Ráadásul 45 ezer volt az albi Plusz rezsi. De azt hagyjuk mert alig voltam otthon ugy az őrség 12 óras bolti őrzésekből állt. Ugyhogy kb potom összegeket fizettem. Megkerdeztem hogy mennyiert adná a lakást a főberlő jelzem 2015 körül járunk. Azt mondt 11.5 millió. Szerettem ott lakni de sajnos nem volt pénzem még 1 millio se nemhogy 11.5. Pedig olcsó a mai árakhoz kepest. Na azóta itt lakok a szülőknel. Persze terveztem alberletbe menni nem akartam itt maradni de nem jött össze. Igy állok most
2023. ápr. 10. 19:49
 52/72 anonim ***** válasza:
Bruttó 445 azért nem olyan tragikus. Nem túl sok, de nem is szánalmasan kevés. Az nettó 300. Szülőknél élve egy 100-120-at azért félre lehet tenni belőle, abból meg 5 év alatt összejött volna egy lakás önereje még a mai árak mellett is.
2023. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:

"Sima ügy aztán nem eszek egy évig. Végűl is. A lényeg hogy nem állok ugy sajnos hogy szorjam a pénzt."

Elmész mosogatni egy étterembe minden 12 órás őrség után és máris duplaannyi a fizetésed mint most és még a kajád is ingyen van a konyháról.

2023. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Persze hogyne 12 óra utan még menjek az éjszakába hát nem őrültem azért meg ennyire.Majdnem este 22:00utan értem mindig haza. Egy étterem meg nem igen van nyitva tovább. De mint mondtam nem volt opcio sosem ez. Na meg a 300 netto nem évek ota volt igy. Most emeltek fel ennyire a multhonapban. Kicsit figyelj oda mit irok. A vagongyárba csak 2020 ota vagyok itt. Es 190 nettóval kezdtem most tartok netto 300 nal.
2023. ápr. 10. 22:14
 55/72 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, biztos hallottad már, hogy mindenki biztonsági őrnek születik. Csak van, aki továbbtanul.
2023. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Volt sok ilyen vevő munkám során akik hasonlokat mondtak. Azokat ott helybe elküldtem a mamájukba. Ez rossz pelda volt. Nekem is van érettségim mondjuk. De láttam már diplomást az utcan. Szoval nem állja meg a helyét a példa. Nincs az őrseggel gond ha mondjuk lennének felügyelve a dolgok. És nem kapna minden őr köztük én is a 8 év alatt a NAV tól leveleket hogy nyilatkozzak kinel dolgoztam stb stb. Mert mindenki tudja sztem a nav is hogy alvállalkozokkal dolgoztatnak. És nem létező cégekhez jelentenek be stb. Csak hogy elkerűljek az adozast meg ilyenek. Nem mondom hogy egy álommeló de őrökre szükseg van. Gondold el ha egy média marktba nem lenne őr. Én ott voltam sokaig egyébként. Igy is lopnak sokat de ugy meg pláne lenne hiány. Ja nekem is van egyébként mondásom. Ezt az őrparancsnokom mondta annak idejen. Hogy mindenki lop csak valakit nem kapnak el. Haha. Vicces nem? Másik dolog meg fogtunk meg ügyvédet kijövetbe a boltbol, probalt elvinni a táskájába egy laptop táskát. Tagadni nem tudta mert kamerán követve lett. Öltönyös jol szituált emberről van szó. Igy aztán megint bukta szerintem az hogy valaki tanult akkor intelligens is meg jo ember is. 8 év alatt annyi meg annyi emberfajtával találkoztam hogy egy éltre elég volt. Végszóként azt mondanám hogy nem kell leirni az őröket csak jelenleg rossz a szabálykörnyezet amiben dolgoznak. Mindegy én már nem csinalom. De lehet még mindig ott lennék ha nem lett volna állandó tortura a navval meg azért a 12 óra állás, járkálás, kamera nézése,és a tolvajokkal való baszakodas sem nyugtato dolog. De ez nem az őrség hibája. Ez egyébként egy szakma csak megsugom. Viszont manapsag sajnos nem kell hozza tanfolyam se mert felvesznek minden jött mentet. Ezért mondjak azt amit te is. De lattam már orvost is taplon beszélni. Szóval.
2023. ápr. 10. 23:40
 57/72 anonim ***** válasza:
Mindegy. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Nem írom le a biztonsági őröket, az is egy munka, de túl jó megélhetést nem biztosít, szerintem nem érdemes csak ideiglenesen csinálni, amíg az ember nem talál jobbat.
2023. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük a tényeket, nem kell albit fizetned, anyudnál laksz, 300 a havi nettód.

Ha ennek a felét nem tudod minden hónapban félretenni, akkor te minden befolyó pénzt elb@szol. Ha 450 nettód lenne, azt is elb@sznád.

2023. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük még sokáig nem hal meg és túléli a semmirekellő fiát, aki már a halálán és az örökségen agyal.
2023. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:
Gratulalok nektek a két utolso kommentelőnek. Az egyik az hogy honnan a fenéből szeded hogy elbaszom, meg honna tudod hogy mire kell költenem. A másik meg a semmirekellő igen durva kifejezés már csak azért is mert k@rvára nem ismersz meg nem ismered a helyzetet se. Légből kapott ötleteid szart se jelentenek. Intellektuális ember lehetsz de tenyleg. De hogy kicsit válaszoljak a kedves hozzászolasodra. Természetesen nem kívanom és nem is szeretném hogy bármelyik szülőm a kelleténél hamarabb elhalálozzon. Csak próbáltam némi jövőképet felvazolni a majdra. És a mi lesz hára. Ugy latszik nem igazán értetted meg mit kerdeztem. Sebaj majd kinövöd.
2023. ápr. 11. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!