Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van a CIB Banknál rosszabb bank?

Van a CIB Banknál rosszabb bank?

Figyelt kérdés

Bakkártya PIN pótlást kértem, egyszerűen elfelejtettem a kapott kódom. Bementem a bankba, ugyebár ezt nem lehet neten intézni 2023-ban..

A nő mondja, hogy 600forintos díja van, és levélben jön ki az új pin kód. MI EZ MÁR? 😭

4800Ft-os kártyadíjat fizetek, számlakezelés tény hogy 0, mert eco számlám van de ez vicc.

Az applikáció folyamatos összesz*rja magát amiért 2023-ban mindig be kell menni a bankba. A telefonos ügyfélszolgálat meg egy vicc. Az alkalmazottak bunkóak, alig dolgoznak.. egy hányadék egy bank, nagyon szomorú vagyok, hogy itt nyitottam számlát. Mintha 2000-es évek elején lennénk 0 szakértelemmel, profitközpontúsággal.

20 évesen, kezdő villamosvezetőként marhára van időm ilyen sz*rokért beugrálni. Hányadék. Amíg középsulis voltam KH-m volt, csak mivel befejeződött a tanulói státuszom nappalin, így az nagyon drága lett volna.


Ja, azt kihagytam, hogy állandóan téves emaileket küldenek. Egyszer valakinek valami hozzáférését küldték ki nekem (!) Valami számsor volt, és leírtam hogy nem én vagyok XY, erre ők ja téves! De nem ez az első...



2023. ápr. 8. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Van. Pl. az OTP díjai nagyon magasak, az MKB-nél nem kérhető push értesítés a számlamozgásokról(csak SMS nem kis pénzért), az Erste-nél pedig több havi számlavezetési díjat kell fizetni, ha el akarsz tőlük menni. Több bankot nem írok, mert ezek a személyes tapasztalataim és pletykákat nem szívesen terjesztenék(mert nem vagyok biztos a valóságtartalmukban).
2023. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd a cibet a pcsába, tróger egy társaság.

Átmentem az OTP-hez kb 7 éve, mert tele lett velük a tököm, engem is mindennel szopattak, mindenért be kellett menni, ráadásul sorra zártak be a fiókjaikat, amit.nem zártak be, annak visszavágták a nyitvatartását, és mindig rengeteget kellett várni.

OTP-nél fizetek kb 600 Ft havi dijat, plusz az éves kártyadíjat 4-5000 Ft körül.

Ha bármi van, minden sarkon van bankfiók, viszonylag keveset kell várni.

A mobilbank meg netbank tök jól működik.

Lehet hogy van az otp-nél olcsóbb, ha tudsz teljesíteni "prémium" feltételeket, de villamosvezetőként nem valószínű.

2023. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a KH-nál volt csupa rossz tapasztalatom, nagyon örültem, amikor végre meg tudtam szabadulni tőlük. Szerencse kérdése is. Meg a fiókok színvonala is más egy cégen belül is. Van, ahol flottul működik minden, máshol meg semmit nem tudnak elintézni.
2023. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Van rosszabb, az Erste: folyamatosan téves levonások, téves levelek, George-ról már nem is beszélve, dísznek jó, csak használni ne kelljen. OTP jó, csak drága. MKB- s számlámhoz viszont van sms szolgáltatás push üzenettel, és még csak darab díja sincs, nyilván az applikaciot le kell hozzá tölteni.
2023. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Én csak a legjobbat tudom Raiffeisen bár hozzá tartozik, hogy ahol dolgozom szerződésük van velük így pontosan 0 Ft ba kerül a számla vezetés. Dolgozoi csomagom van. Leg rosszabb OTP
2023. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es: Az MKB-nál szerettem volna push értesítést kérni, de az ügyintéző azt mondta, hogy csak sms van, hiába van okostelefonom. Létezik, hogy egy alkalmazott, aki az ügyfelekkel foglalkozik ilyen szinten nincs képben az elérhető szolgáltatásaikkal?
2023. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Van rosszabb, az Erste: folyamatosan téves levonások, téves levelek, George-ról már nem is beszélve, dísznek jó, csak használni ne kelljen"


Semmilyen levonás nem volt nekem, még leveleket se kapok sose, A George meg tökéletesen működik, egyszerű, jól kezelhető. Nekem nincs az Erstével bajom, még számlavezetési díj sincsen és éves kártyadíj sincs nekem. Szóval ennél jobb bankot nem igazán találnék magam részére.

2023. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, még pedig az OTP. Rendesen könyvet tudnék írni a pofátlanságaikról, melyeket csak velem szemben elkövettek...
2023. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

OTP Bnak drága? Mihez képest: Havi díj nekem kb 600 Ft, SMS díj nincs, mert az app küld ingyen.

CIB: Havi 2500 Ft, oké, inygen van ott is az üzenetek, az app küld értresítést.

K&H: Havi 1200 Ft.


Szerintem a 3 bank közül az OTP a legolcsób...

2023. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
9-es: Évekig Otp-s voltam,nem elég h minden szarért levontak ilyen díjat oylan díjat,még bunkók is az ügyintézők sok esetben. Nem egynek bicskanyitogató stílusa volt. Arról nem is beszélve,hogy többször kértem ajánljanak jobb számlacsomagot mire közölték amibe voltam(már évek óta kivezették)a legjobb,pedig ha utánanéztem mikor bank keresés után már jobban át láttam h lett volna. Egy hazug,tolvaj banda. A kilépésnél 8 papírt írattak alá,amit tartogathatok. Nagyon fenntartható. Nem utolsò sorban leszögezném nem vagyok bank pàrti,de nem adjàk ki màsképpa fizut itt ahol dolgozom. Erstehez mentem nincs szàmlavezetési díjam(nem is nagy was is das az elvàràs)kàrtya díj volt,fe azt is elöször jòváírtàk és azt vontàk le. Egy fillérembe nem fákt,éd applikáciòba van minden szaros papír amit az otp kinyomtat. CIB is majdnem szòba jött,de nem volt relevàns tapasztalata senkinek vele a környezetembe. Erstevel eddig nincs gond. De leirtam h nekem miért volt szar otpsnek lenni
2023. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!