Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Euróhoz képest legrosszabb...

Euróhoz képest legrosszabb esetben romolhat a Forint akár 1E=500FT értékekre vagy rosszabbra?

Figyelt kérdés

Ha nem is manapság de pár éven belül.

Vagy hasonló dologra nem sok esély van?



2022. szept. 15. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki se tudja előre megmondani.
2022. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! 2 éve a 400-as eurót se bírtuk elképzelni, vagy 12 éve a 300-ast, aztán csak megjelentek.
2022. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tiltani nem tiltja semmi
2022. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éven belül nem hiszem, 5 éven belül viszont könnyen el tudom képzelni.
2022. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó pár éve fizetem a euró alapú metlife nyugdíj megtakarításom és gondolkodtam hogy megszüntetem és beváltom Forintra hogy így segítsem vele otthon az édesanyámékat de utána néztem és még mindig buknék valamennyit ha ezt meg tenném a 12. év előtt.

Gondolom akkor inkább havi kisebb segítség mint bukni pénzt a másik lehetőséggel.

Remélem javulni fog a forint nem pedig romlani mert siralmas hogy milyen áron vannak otthon a dolgok bár gondolom ez inkább az energia árak nem pedig az import árúk vagy euró / forint érték végett van.

Köszönöm a válaszokat és legjobbakat kívánom.

2022. szept. 15. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan rendes ember mint te, aki a szüleit akarja segíteni, az üljön még az euróján euróban. Sok tisztelettel tanácsolja ezt neked egy 60 éves elmúlt vén trotty, aki sokmindent látott már...
2022. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

energia árak nem pedig az import árúk vagy euró / forint érték végett van.


Merpedig de.

2022. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!