Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyivel rosszabb egy Master...

Mennyivel rosszabb egy Master Cardos kártyával fizetni külföldön , mint egy Revoulotos kártyával?

Figyelt kérdés

Mennyit lehet ezen bukni?

Ausztriába euróba szeretnék fizetni , forintalapú számla OTP-s master cardos kártyával.


2022. aug. 12. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én idén csatlakoztam a Revoluthoz, amikor a saját bankom (Erste) netes vásárláskor akkor vett le a kártyámról eurónként 410 Ft-ot, amikor 390 Ft volt a középárfolyam. A Revolut meg eleve középárfolyamon vált mindkét irányba. Nyaraláskor már azzal fizettem mindent. Kb. 30 ezer forintot nyertem vele.
2022. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 15-20 forint bukó euronkent...
2022. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

OTP-nek van már állítólag olyan szolgáltatása hogy közép árfolyamon vált. De ez is fizetős, havidíjas.


Ja, kb. 15 forintot buksz eurónként, tranzakciónként. Revolut vagy Curve sokkal jobban megéri mint egy hazai bank.

2022. aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre a célra mindenképp legyen revolut-od. Ingyenesen bármikor fel tudod tölteni pénzzel az otp kártyáddal, majd vagy átváltod az appban euróra, vagy úgy fizetsz vele forintban bárhol, úgyis középárfolyamon vált mindenképp.
2022. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

"OTP-nek van már állítólag olyan szolgáltatása hogy közép árfolyamon vált. De ez is fizetős, havidíjas."

Úgy hívják, hogy Árfolyam+ számlacsomag elem. Maximum havi 300+300 ezer Ft. (kártyás vásárlás vagy átutalás külön-külön) Csak a megrendelés utáni hónapban lép életbe. 99 Ft/hó.

Ha amúgy is OTP-s számlád van és tudod, hogy utazni fogsz, akkor érdemes aktiválni.

Vagy a havi 300 ezernél kisebb megtakarítások átváltására is jó.

2022. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!