Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki visszaélt a bankkárt...

Ha valaki visszaélt a bankkártyámmal, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Persze, értesíteni fogom a bankot, de mit tudnak tenni? Ha profi csalók, hogyan tudom bizonyítani, hogy nem én vettem le a számláról a pénzt? Már egy ideje gyanakszom, de mivel kisebb összegekről van szó, arra gondoltam, hogy én költöttem el,mert gyakran fizetek kártyával. Kb. 30-50 eurónak megfelelő összegekről van szó,ezért nem volt feltűnő. De mostanában nem használom a kártyát, és az utolsó utalásnál elég egyértelműen kimutatható a hiány. Mi a teendő? Feljelentés a rendőrségen? Ilyen kis összeg esetén is? (50 euróról van szó.)
2023. márc. 8. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen 30-50 eurók nem tűnnek fel???

Nálam 5 perccel egy 4,95 eurós próbálkozás után tiltva volt a kártya, pedig havi 5000 eurót keresek

2023. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!