Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
 671/849 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes dolog az, hogy az Eltén még a regisztrációs időszak is tart, szorgalmi időszak sincs, mégis vették a fáradtságot, és közöltek adatokat a FIRbe. Egyébként örülök nektek, mert ti már legalább látjátok a fényt.

De itt van a SZE… 2,5 hete lezárult a regisztrációs időszak, 2 hete szorgalmi időszak van, és képtelenek adatot tenni a FIRbe. Mire várnak? Mit csinálnak ezek?

2023. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 672/849 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, komolyan, diákoknak határidők aztán vannak, koleszdíj stb. a TO-nak f*szért nincs már bocsánat…
2023. febr. 16. 10:57
 673/849 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen… DH-nak is írtam tegnap, hátha tudnak valamit mondani, de hát nyilván csak a szokásos szöveg… na de nem is rajtuk múlik jelenleg. A TO válaszát még mindig várom…


Tisztelt !



Amennyiben az Oktatási Hivatal adatközlése szerint aktív, beiratkozott jogviszonnyal rendelkezik, és továbbra is megfelel a folyósítási-, jogosultsági feltételeknek, abban az esetben a visszaigazolást követő 10 munkanapon belül történhet meg a folyósítás.



Tájékoztatjuk, hogy intézménye még nem töltötte fel a FIR-be aktív hallgatói jogviszonyát a tavaszi félévre vonatkozóan. A folyósítás a visszaigazolást követő 10 munkanapon belül automatikusan történik. Pontos dátum nem áll rendelkezésünkre.



Tisztelettel,

2023. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 674/849 anonim ***** válasza:
100%

SZE✋🏻


Kaptam választ a TO-tól. Amit felesleges lenne bemásolnom, mivel konkrétan semmit nem tudtam meg. A TO annyit írt, hogy nem értik mire gondolok. 😂

2023. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 675/849 anonim ***** válasza:
100%
Én eltés vagyok, nekem nagyon fura ez az egész, mert én is végig kérdeztem a tanulmànyi osztàlyt, és ott is, volt, aki nem is értette, miről beszélek, aki meg igen, azt mondta, hogy màrcius végén viszik fel az adatokat, erre ma nézem, fenn van, meg folyósítható is... Szerintem fogalmuk sincs kb, hogy mi van! Viszont én ezt borzasztónak talàlom, hogy ilyen szinten ne tudjanak tàjékoztatàst adni...
2023. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 676/849 A kérdező kommentje:

SZE✋🏼


Most ugye csak viccelsz?😂akkor mi ne lepődjünk meg ha tényleg áprilisba jön meg a diákhitel de komolyan….

2023. febr. 16. 14:06
 677/849 A kérdező kommentje:

SZE TO meg a tárgyfelelősek maga a vicc…


Tavaly egy tárgyban nem volt benne tárgyfelvételkor a listába írtam a tárgyfelelősnek, hogy mi a szitu kóddal Neptun kóddal mindennel együtt meg egy fotót csatoltam amit gondoltam nem 5 MB-ként soha nem fog átmenni az e-mailbe picit lebutítottam mondom ott van minden infó csak nem a kép hiányzik neki, erre visszaír, hogy homályos a kép és egy teljesen másik tárgyat ír le, hogy azt keresem e én…mondom nem és elküldtem az 5 megás képet majd ezt írja vissza:

Ha egyből ezt a képet küldte volna...


Még én voltam a “hülye”….

2023. febr. 16. 14:12
 678/849 anonim ***** válasza:
100%
Hàt igen, sajnos a tanulmànyi osztàlyokon úgy tűnik olyanok dolgoznak, akik nem a legélesebb kések a fiókban :D Amúgy szerintem nektek is meg fog jönni, csak nagyon lassan töltik fel az adatokat. Fogalmam sincs tényleg, hogy mi az oka ennek, hiszen még az sem tudja megmondani, akinek ez a dolga :/
2023. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 679/849 anonim ***** válasza:
100%

SZE✋🏻


Elmagyaráztam a dolgot, és egy másik emailcímről, egy másik személy válaszolt, valószínűleg kerítettek valakit, aki értett hozzá. Ezt kaptam:

Tisztelt !


Egyéb technikai okok miatt még nem kerültek a hallgatói státuszok lejelentésre a Diákhitel Központ felé.


Kérem szíves türelmét,


Gondolom, itt a FIR leállást érti technikai okok alatt.

2023. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 680/849 anonim ***** válasza:
100%

Elte-n szerintem annyi levelet kapott a TO hogy ennek a nyomására vitték fel az adatokat.

Pont ma írtak egy üzenetet neptunban, hogy csak QTeren hivatalos formában lehet keresni a TO-t, különben a túl sok levél miatt nem válaszolnak egyelőre.

2023. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!