Hitel gyorsan? Többi lent

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Egyetemista vagyok, de sürgősen kellene 80-120 ezer forint. Tudom, diákhitel, de az csak februárban utal leghamarabb, januárban nem. És nekem most kellene gyorsba a pénz. Munkám most nincs, korábban melóztam már, és februártól is fogok de sajna így nincs állandó jövedelmem. Hiába kapok ösztöndíjat (50K/hónap) az nem munkabér ugye és nincs munkaszerződésem se nyilván. (Bár az OTP-ben azt mondták,hogy elfogadnák az ösztöndíjat mint "jövdelmet" mert rendszeres.) Bármi ötlet,hogy gyorsba (pár napon belül) honnan tudnék pénzhely jutni? Szülők nem játszanak, mindent megadtak nekem de most nem tudok tőlük kérni se. Nincs más hitelem, se semmilyen adósságom de a provident is munkáltatói igazolást kér. Hiába tudnám 2-3 havi ösztöndíjból vígan kifizetni az egészet. Ha tudtok valamilyen kiskaput annak nagyon örülnék..

2023. jan. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Plazmaadás? 1-2 nap diákmunka?
2023. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiskapu nincs.
2023. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen egyetemre/szakra jársz? Miért kell a pénz?
2023. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!