Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok kis összegű hitelt...

Recikiss kérdése:

Hol tudok kis összegű hitelt felvenni? Gyorsan kellene.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogászati számlám kicsit húzósabb lesz, mint amire számítottam és van valamennyi megtakarításom, de ki kéne pótoljam kb 50 000 ft-tal. Tudtok olyan bankot, ami viszonylag gyorsan és nem milliókat visszakérve tud nekem kölcsönt adni?

Trollok és uzsorás viccek kíméljenek!!!



2018. jún. 18. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Erre csak a cetelem és egyéb " uzsorások vannak"
2018. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De a hitel ügyintézés a fogászaton is van.

Az kedvezőbb (?!)

Erről elötte kellett volna tájékozódnia

2018. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyószámla-hitelkeret.
2018. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a folyószámlahitel lehet a megoldás.

Vagy hitelkártyát igényelj a bankodnál.


Esetleg családon belüli kölcsön?

2018. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van bankszámlád, és min 3 hónapja arra érkezik a MUNKABÉR-ed, akkor a bankod a személyi kölcsönt szinte azonnal megadja (pl. OTP fél óra), a folyószámla hitelkeret is jól működhet, viszonylag gyors.


De ha nincs egyik sem, akkor bizony csak a Provident otthoni gyorskölcsön (az is úgy tudom, 1-2 nap és kis összegnél talán még munkaviszony sem kell, de ez nem biztos)

2018. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

4-esnek:

A hitelkártya nem megy egyik pillanatról a másikra, ráadásul 45 %-os körüli a kamata - azt azért nem ajánlanám a kérdezőnek.

2018. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!