Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön igénylésnél...

Személyi kölcsön igénylésnél ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van az OTP-nél személyi hitelem, havi 13.000 a törlesztő, ebben a hónapban még nem fizettem ki.

Karácsony miatt szükségem lesz egy kis pénzre, szerettem volna igényelni online felületen, el utasították.

Ha kifizetem az e havi törlesztőt, utána szerintetek engedni fogja?

Fél éves munkaviszonyom megvan és keresek havi 200 ezret.


Attól most tekintsünk el, hogy tudom mekkora hülye vagyok, hogy hitelt akarok felvenni, mikor még emezt sem sikerült e hónapban kifizetni



2022. dec. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérj inkább munkabér előleget a munkahelyeden...
2022. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, nálunk az nagy macera sajnos🥺
2022. dec. 12. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hátralékos a kölcsönöd, nagyon alacsony a fizetésed. Nem fogod megkapni. Hidd el jobb így neked.
2022. dec. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bankok ezzel a felelőtlen hitelfelvevőket is védik! A saját hülyeségük ellen....
2022. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!