Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van Magyarországon bank, ahol...

Van Magyarországon bank, ahol a LAKÁShitel egyenleget online meg lehet nézni és előtörleszteni?

Figyelt kérdés

A DiákHitelnél ugyebár ott az online felület, ahol meg tudod nézni a jelenlegi egyenleget és úgy tudsz előtörleszteni, hogy utaláskor/bankkártyás fizetéskor simán az előtörlesztést megadod.


A jelenlegi OTP-s lakáshitelemnél az egyenleget nem tudom meg a mobilapp vagy a Direkt felületen, csak az ügyfélszolgálaton tudom meg. Ha pedig előtörleszteni akarok, előtte írásban egy hivatalos levéllel kell ezt jeleznem. Van más bank, ahol ez online is megy, egy egyszerűbb felületen? Nem akarom elhinni, hogy nincs ennél jobb és egyszerűbb megoldás, ha már a DH kitalálta, meg egyébként is a 21. században vagyunk.


(Persze értem, hogy a banknak nem érdeke, hogy ennyire rálássunk a pénzügyeinkre, és netán hamarabb visszafizessük a hitelt, de akkor is, haladjunk már a korral!)


2022. nov. 22. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az UniCreditnél én is látom az appban az egyenleget, de ennek ellenére Excelben vezetem, illetve a kamatot is számolom, hogy jó összeget vontak-e le.
2023. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!