Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Osztrák bankot keresek. Melyi...

Miguel kérdése:

Osztrák bankot keresek. Melyik banknál tudok online számlát nyitni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, nem tudom aktuális-e még, de ha nem, másnak lehet, hogy az lesz.


Nézd, online kezelni a számlát, netbankon úgy is lehet, de a számlanyitáshoz én kimennék a helyedben Ausztriába.


Nyilván nem kinn élsz és nem folyószámlát akarsz, hanem (talán nagyobb) megtakarítást elhelyezni.

Ilyenkor nem az számít, hogy kényelmesen otthonról meg lehessen nyitni, hanem, hogy a legjobbat válaszd és ott nyiss.


Ha esetleg a német tudásod nem olyan szintű, akkor meg főleg ne kockáztass azzal, hogy nem érted pontosan mire kattintasz, mit fogadsz el. Személyesen, élőben mégis van lehetőség visszakérdezni, illetve elrontani kisebb az esély.


Ausztria szomszédos ország, akár bécsi karácsonyi vásár, akár Parndorf vagy bármi programmal egybekötve kimész számlát is nyitni, én ezt javaslom.

2022. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!