Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valuta váltásra, külföldi...

Valuta váltásra, külföldi nyaralásra Revolut-ot vagy Wise-ot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2-3 hónapos gyakorisággal szoktam utazni, és szeretnék egy nemzetközi kártyát, amin előnyösen tudok váltani, kezelési költség nélkül.


Melyiket ajánlanátok? Itt pár száz ezer forintokról van szó általában, semmi nagy összegről.


Melyik lenne előnyösebb? Utazás, és külföldi vásárlás a lényeg számomra. Egyetemista vagyok, a szüleim támogatnak egy kicsit, hamarosan lesz munkaviszonyom. (Korábban olvastam, hogy probléma volt amiatt, hogy valaki a nagyszülei-szüleitől kapott támogatást szeretné Revolutra tenni-amit nem tud hivatalosan igazolni, jelenleg velem is ez a helyzet.)

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2022. júl. 26. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Revolut
2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha számít, itthon csak a K&H-nál van számlám és kártyám.
2022. júl. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!