Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg akkora gond, ha idén...

Tényleg akkora gond, ha idén kétszer megyünk külföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltunk nyaralni, építkeztünk, semmi időnk nem volt magunkra.

Idén foglaltunk két nyaralást, Maldív-szigetekre és Balira.

Édesanyám nincs jó lelki állapotban (fáj a dereka, jár orvoshoz és gyógytornára, nincs komoly baj, enyhe meszesedés, de ő rosszul éli meg), de nem gondoltam, hogy állandóan szúrkálódni fog. Szomszédok vagyunk, így át sem kell mennem, úgy is csesztet.. Hogy inkább vennék lisztet abból a pénzből, minek olyan messzire menni, menjünk inkább a Balatonra, folyamatosan szórom a pénzt (pedig nem). Bevallom, fáj amiket mond, mert szeretem őt és mindig is fontos volt a véleménye.


Szerintetek is sok ez? Jogos, amiket mond? 14 éve nem jártam külföldön, úgy vágyom rá.


2022. jún. 24. 10:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Tömd be a száját egy kis hatósági áras liszttel.
2022. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Remek trollkérdés.

Itt a válság kellős közepén az a gondja valakinek, hogy a Maldív-szigeten kívül még Balira is el akar utazni.

Szerintem vedd elő a kötelező olvasmányaidat, kis tini, hogy iskolakezdésre legalább egyet-kettőt elolvass.

2022. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Néha a Maldívon kívül valami mást kellene írni, mert ez így unalmas. És Mykonos se legyen, azt az egyetemista troll szokta...
2022. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hasonló a problémánk, a szokásos Maldív, Seychelle és Hawaii mellett idén szeretnénk elmenni Kubába is, de erre azt mondta az Anyósom, hogy pazarlás.
2022. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ugye akkor mentek, amikor itthon sz*r az idő, igaz?
2022. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
15%
Nem ismerem a pénzügyi dolgaitokat, de fölösleges egy nyáron 2 külföldi út. Inkább itthon is nézzetek szét valahol. Esetleg tegyétek félre a pénzt, mert még jól jöhet.
2022. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan nem értem miért van ennyire agyontolva a Maldív szigetek...
2022. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván trollkérdés, de kicsit azért remélem, hogy nem és valaki tényleg van annyira hülye, hogy nyáron menjen a trópusokra kétszer is, főleg egy jó kis maldívi esős évszak közepébe.
2022. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kérdéseket olvasni itt, gondolom valaki akkor ezt írja kamu kérdésnek?

Nem, nem nyáron megyünk. Maldív-szigetek igen, évek óta vágyom elmenni oda. Balira férjem szeretett volna nagyon menni.

Válság van, tudunk róla, ennek ellenére el tudunk menni, hagy ne üljünk otthon és éhezzünk, csak mert valaki azt mondta ezen az oldalon.


Kár, hogy nem kaptam normális választ az egyébként nem kamu kérdésemre.

2022. jún. 25. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mint ahogy a válaszokból is láthatod, sok az irigy ember. Nekem is beszóltak pár éve, amikor pár éve egy nagyon olcsó szállodában megszállva, de el tudtam menni valahová, és előtte-utána kábé zsemlén és vízen éltem. Hogy minek megyek. Nem gond, és ne foglalkozz mások véleményével
2022. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!