Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány éves korodban merült fel...

Hány éves korodban merült fel benned először a gondolat, hogy el kéne kezdeni pénzt félretenni és/vagy befektetni?

Figyelt kérdés
A kérdés csak arra irányul amikor először komolyabban elkezdtél foglalkozni a gondolattal, nem arra, hogy mikor volt lehetőséged rá. :)

2022. jún. 3. 02:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Amióta az eszemet tudom, a pénz körül forog a világom. Már óvodában felfogtam, mi a pénz, mi szükség van rá, mi az az infláció, miért kell befektetni valami fasza dologba, ami nem bankbetét. Leginkább az ingatlan érdekelt, mert sokat Monopolyztam a családdal (igen, 6-7 éves koromban millió eurókat forgattam, és vásároltam a GTA San Andreasban a házakat, lakásokat, bizniszeket :D).

5, azért 25 évesen nem olyan nagy szám az a 10 millió :D Nekem 20 évesen lett meg. Ne hidd, hogy annyira lehetetlen! :D

10, 400k szintén nem sok.

2022. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

GG, 11-es, így kell ezt csinálni :) Ment a zöld pacsi.


5-ös voltam.

2022. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj. Sajnos 10 millió forint manapság semmi pénz :/
2022. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Örömmel látom, hogy itt mindenkinek már az oviban is Warren Buffet volt a jele. Ezekszerint véleménybuborékban élek. Ügyik vagytok!
2022. jún. 3. 14:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Most 38 éves koromban. :)
jan. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!