Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 140 ezer a fizetésem,...

Ha 140 ezer a fizetésem, adnak hitelt egy 60 fős esküvőre?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 10:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
15%

Köszönöm!!! :))) <333

Peace, Love, miegymás!

2022. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
84%

"nekünk 4 misibe került az esküvő"

Hány százan voltak? Mert 4 millió azért már óriási rongyrázás. Mi 1 millióból összehoztuk (35 fő), de csak 800 ezer jött vissza.

2022. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"17: az esküvő legnagyobb, fix tételei nem függnek a létszámtól. Egyik vendég sem tehet róla, hogy nektek 400 ezres ruha kellett fejenként meg félmillás fotó-videó, meg 300 ezres vőfély. (Hasamra ütöttem, az én esküvőm 7 éve volt.)"


Na igen, minden csak attól függ, mennyire rongyrázó valaki. Én 3 éve nősültem. A feleségem ruhája megállt kicsivel 100 ezer alatt, pedig külön kellett varratni a mérete miatt. Én 35 ezerért vettem egy öltönyt magamnak. A fotósunk 60 ezer volt (csak a zöldterület és a szertartás, a vacsorát fölösleges fotózni). Marhára nem ez számított, hanem, hogy akik fontosak, azok ott legyenek.


"Bocsi, de egy csomó embert meg KELLETT hívnunk, különben örihari van a családban"

Na, ezek szoktak lenni azok a távoli rokonok, akiket pont érdemes letojni. Nálunk is voltak olyan rokonok, akiket nem hívtunk. Ha megsértődtek, így jártak. Akiket MI fontosnak gondoltunk, azok ott voltak.

2022. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

Nekünk június utolsó hétvégéjén lesz a lagzink, kb 50 fős lesz, polgári szertartás utána étteremben lakodalom.

Mi 1 évet spóroltunk rá.

Eszünk ágában sem lett volna hitelt felvenni. :D

Egyébként, ha annyira sürgős az esküvő, és kevés a pénz rá, akkor egy pénteki napot valasztanék (munkaidőn belül ingyenes a házasságkötés) és utána szűk családi körben lenne egy vacsora, kis tortàzàs, beszélgetés és ennyi :D

2022. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék fel hitelta meztelen seggemre, de tessék:


[link]

2022. febr. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
78%
34es a miénk pont így zajlott ahogy leírtad. Pár hét volt szülésig, így előtte akartunk össze házasodni. Alig került valamibe. Pedig pénzünk lett volna rá,mert előtte kB 2 héttel adtuk el párom örökölt házát. Nekünk egyszerűen nem volt igényünk a felhajtásra, a pénzt bele raktuk a saját házunkba és volt mivel várni a babát is. Azóta már eltelt 7 év. Vissza gondolva így úgy érzem, hogy jól cselekedtünk.
2022. febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%

36-os, szerintem is jól tettétek. 😊

Nekünk június 25-én lesz a lagzink, de elég drága lesz, kb 1.200.000 Ft-tal számolunk.

És mivel szombati napon lesz a szertartás, 42.000 Ft-ot kérnek nálunk a hivatalban.

Egyébként sok párt látok akik nem tartanak lakodalmat, csak szertartás után vacsorát a szűk családdal és utána mindenki megy haza, lehet pont ők teszik jól :D nincs menyecske ruha, éjféli vacsora, olyan sok ital fogyasztás se ugye stb stb azért nem mindegy szerintem.

34-es voltam.

2022. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem mindegy mennyibe kerül. Én úgy gondolom ,aki szeretne lagzit és van is rá félre tett pénze hajrá érezze jól magát. De hitelt semmiképp nem tanacsolnek felvenni. Aztán itt a másik véglet, mint mi is ,aki nem vágyik a nagy bulira 😊
2022. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!