Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 140 ezer a fizetésem,...

Ha 140 ezer a fizetésem, adnak hitelt egy 60 fős esküvőre?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 10:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Sokan leírták, esküvőre ne vegyél fel hitelt még,ha kapnál se. Legyetek kevesebben kicsit gyujtsetek biztos szülők is bele adnak. Ha nem is pont ti a pároddal,de gondolom a szülők tesók,ha vannak segítenek főzni sütni. Ha nyárra tervezitek lehet kint kajálni. Mi úgy házasodtunk össze a férjemmel h csak a szülők tesók voltak ott, nekem egy 4ezer ftos ruhám volt. Én és férjem foztunk meg mindent , egy barátom sütött duplasziv alakul tortát. Nagyon jól sikerült az ebéd, e hónap végén ünnepeljük 7.évfordulónkat. persze mindenki más beállítottságú, nekem nem hiányzik azóta sem a nagy lagzi és szép ruha.
2022. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél fel hitelt, menj tönkre, megérdemled ha ilyen hülye vagy, csak utána ne sírj, hogy a csúnya bankok elvették a pénzed.
2022. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
A szavazást elmagyarázná valaki? Nekem nem tiszta hogy a két opcióval mire tudok szavazni...
2022. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
#13: Nyílván kulcsszavak helyett szavazást csinált a kérdező. Tükrözi a pénzügyi felkészültségét...
2022. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
87%

Ha minimálbért keresnék inkább azzal foglalkoznék hogy ezen hogy tudok változtatni, nem a rongyrázással. Minek kell a 60 fős esküvő, főleg ha nincs rá pénz?

(Számomra egyébként akkor is érthetetlen hogy minek kell 60 főt meghívni ha egyébként bőven lenne rá pénz, de ez csak egyéni preferencia)

2022. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%
Én tényleg próbálom megerteni a helyzetet, elhiszem ,h jól esne egy szép esküvőt össze hozni. Nem is szeretnélek bántani ,de mielőtt döntést hozol kérlek komolyan fontold meg amiket leírtunk. A hitelből származó pénz csak addig fog örömet okozni míg nem kell elkezdened törleszteni. Nagyon alacsony a kereseted ne kezdjétek a házas életeteket egy ilyen több évig tartó kötelező kiadással ,nagyon megfogjátok bánni. Ha valami miatt sürgős össze házasodni meg lehet oldani sokkal kevesebb pénzből. Aztán, ha számotokra hiányzik a nagy lagzi meg lehet tartani később is ,ha úgy álltok anyagilag, h önerőből is menne.
2022. febr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
3%

Kapnak egyébként, de példaként elmondom, hogy nekünk 4 misibe került az esküvő és 2.4 jött vissza. Kicsit fájt azért, de hátha a te rokonaid nem ilyen spúrak.

Egyébként csak te keresel? Mi van a pároddal?

2022. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%

#17

Jó, hogy belépőt nem akarsz szedni az esküvődre. Tényleg abban reménykedtél, hogy majd a vendégek kifizetik az esküvődet a menyasszonytáncból?

Nem a rokonaid spúrak, hanem te vagy szarrágó. Ha nincs pénzed rá vagy ennyire fáj a hiánya, minek nagy esküvő?

2022. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%
Lol 17-es,örülj, hogy a fele visszajott, és nem total deficit
2022. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
10%

17-es vagyok, és egy kicsit felbosszantott, hogy csak én vagyok lepontozva.

Mi mindig annyit adtunk fejenként, hogy rajtunk ne bukjon senki, és én úgy gondoltam, hogy mások is így gondolkodnak. (Sajnos tévedtem.)

Azóta is mindig próbálok utánajárni, hogy az adott helyen mennyibe kerülhet az esküvő, és picit adunk annál többet, plussz egy kisebb személyesebb ajándékot. Nem én vagyok szarrágó, ti vagytok spúrak!

Mégis miért várjátok el egy pártól, aki akkor kezdi a közös életét, hogy totál ingyen vendégül lásson titeket? Csak példaként mondom, hogy volt olyan 6 tagú család, aki adott pár sorsjegyet, meg 10.000,- forintot...

És mielőtt félreértenétek, én nem akartam keresni az esküvőn, de jó lett volna nem bukni ennyit. Tudom sokaknál állják a szülők az egész hacacárét, és akkor is keres rajta a pár, ha valaki 5 forintot ott hagy, de nálunk mi álltuk...

2022. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!