Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Mit lehet tenni, ha nem tudom fizetni a hiteleimet, lakbéremet?

Figyelt kérdés

A számlám a héten már nem engedélyezett mínuszba érkezett. Jövő héten a fizetésem ezt még kisebb pluszba viszi, de 2 hitelre és március elején a lakbérre már nem lesz pénzem.

A bankot kértem, hogy engedélyezzenek nagyobb folyószámlahitelt, hétfőn-kedden válaszolnak, de 90%, hogy nemet mondanak. Hitelt nem kapok sehol, rokonok, barátok nem tudnak segíteni. A munkahelyemen kértem előleget, de szigorú feltételekhez van kötve (súlyos betegség stb.).

Azzal a folyószámlahitellel kihúztam volna addig, amíg 2-3 hónap alatt egyenesbe jövök, így viszont 2-3 hét múlva bedől minden. Mehetek a híd alá vagy van ilyenkor még bármi lehetőség?


2022. febr. 5. 13:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem átmeneti helyzet, hanem hosszú ideje tartó rossz (nem létező) pénzügyi tervezés eredménye. Racionalizálni kell. A kocsi árából kifizetni a legnagyobb kamatú hiteleket.
2022. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És ki fogja és miből fizetni az új hitel törlesztőjét?
2022. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de autót hitelre venni óriási hülyeség. Ha ellopják vagy összetörik, mi van. Fizetheted, és még kocsid sem lesz.

Add el a 15 milliós kocsit, a 2 milliós kocsi is bőven jó lesz, hidd el.

2022. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mégis megúsztam, maradt azt autó, kösz a válaszokat.
2022. febr. 21. 20:44
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
És most gratuláljunk? Ideig óráig úsztak meg kedves. Nagyon rozoga ez a kártyavár amit építettél, ha borul legkevesebb az autód ami bànja…
2022. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 kapo1588 ***** válasza:
Adott a bank?
2022. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!