Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Mit lehet tenni, ha nem tudom fizetni a hiteleimet, lakbéremet?

Figyelt kérdés

A számlám a héten már nem engedélyezett mínuszba érkezett. Jövő héten a fizetésem ezt még kisebb pluszba viszi, de 2 hitelre és március elején a lakbérre már nem lesz pénzem.

A bankot kértem, hogy engedélyezzenek nagyobb folyószámlahitelt, hétfőn-kedden válaszolnak, de 90%, hogy nemet mondanak. Hitelt nem kapok sehol, rokonok, barátok nem tudnak segíteni. A munkahelyemen kértem előleget, de szigorú feltételekhez van kötve (súlyos betegség stb.).

Azzal a folyószámlahitellel kihúztam volna addig, amíg 2-3 hónap alatt egyenesbe jövök, így viszont 2-3 hét múlva bedől minden. Mehetek a híd alá vagy van ilyenkor még bármi lehetőség?


2022. febr. 5. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hiteleid vannak?
2022. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
6 darab személyi kölcsön 4 különböző helyről. Eléggé túl volt húzva eddig is, de még mindig kényelmesen megvoltam. Csak most megreccsent a dolog, ami átmeneti lenne, kivéve, ha a bank nemet mond - ami eléggé esélyes.
2022. febr. 5. 14:07
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz eladni valamit? Autód van?
2022. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Van autóm, másfél éves. Már gondolkoztam rajta, de azon kívül, hogy nagyon nem akarom (értem, hogy nem válogathatok), eléggé meg lennék lőve autó nélkül. De kezdek attól tartani, hogy nem lesz más megoldás. Viszont sajnálnám 2-3 hónap zavar miatt odadobni.
2022. febr. 5. 14:19
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Csúszol egy-két hitellel, ez van.
2022. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a csúszás nem jelenti azt, hogy rögtön megb**nak és eláshatod magad, BAR lista, ilyenek? Vagy ha szólok előre, akkor lehet velük tárgyalni? Sose voltam még ilyen helyzetben, bár egész életemben tele voltam hitellel.
2022. febr. 5. 14:24
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rossz gazdálkodás következménye.
2022. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Szerencsejáték-függőség következménye.

De kösz, hogy felvilágosítottál, ez eszembe se jutott - ha már a kérdésre nem válaszolsz.

2022. febr. 5. 14:46
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok! Sok szerencsét!
2022. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a bankokkal, hogy csúszni fogsz.
2022. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!