Felmondták a hitelem?

Figyelt kérdés

Sajnos munkanélküli voltam nem tudtam fizetni egy kölcsönt. Én ezeket folyamatosan jeleztem a banknak hogy gondom van, tudtam velük tárgyalni.

Kaptam ugye a felmondási leveleket hogy fellesz mondva. Közben lett munkám fizettem ahogy kellett. Szerződésmódosítast kértem rögzített vonalon. Erre kaptam hogy fellesz mégis mondva. Írtam emailt hogy megegyeztünk most akkor mi van, visszaírtak hogy a telefonon megbeszéltek alapján fizessem.


Ma mégis kaptam egy levelet hogy felmondták a hitelem.

Már nem tudom őket ma felhívni és eléggé megzuhantam.


Tapasztalat ezzel valakinek?

Ilyenkor fel van mondva vagy a megbeszéltek alapján fog menni és csak nem értek össze a szálak?



2022. febr. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be személyese. Akkor talán tudsz velük egyezkedni.
2022. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fiókba nem értenek hozzá csak egy megadott szamon tudtam mindig elérni azt a csoportot. Ma mikorra elolvastam a levelet már 15 óra után volt és nem kapcsoltak oda.


Hétfőn persze felfogom hívni őket csak félek attól hogy elbuktam.

2022. febr. 4. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Majd kiderül.


Alapszabály!

Hitelt csak úgy szabad felvenni, ha van legalább 6-12 havi tartalékod.

Az a baj, hogy Magyarországon a pénzügyi intelligencia a nullával egyenlő.

Igazi napszámos a nép nagy része.

2022. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves másik napszámos!


Volt megtakarításom amiből másfél évig húztam és a hitelt is kitudtam fizetni a rezsivel együtt okostojás!

Alapszabály: jó lenne ha nem magyaráznál csak mert te még nem voltál szar helyzetbe, nem is kívánom mert hidd el borzalmas!


Fene tudja mi volt masfél évig h takarítani se vettek fel,de mit tehettem volna? Ez történt, ez van...

2022. febr. 4. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy te bejarogatsz a bankba, azzal nem nyersz semmit.


Szerzodes modositasi kerelem mellett fizettel vagy nem fizettel?

Addig is kellett volna, mig el nem fogadjak.


Egy lehetoseged van, bemesz, megmondod mennyit tudsz fizetni, amig el nem fogadjak, addig is fizetsz.

Mondd nekik, hogy el szeretned kerulni a vegrehajtast, mindenepp fizetni fogsz!

2022. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!