Elég a kézzel készített alaprajz rajz is, vagy alaprajzot csináltatni kell?
Figyelt kérdés
Lakás eladás előtt állunk. A házunkról nincs alaprajz. Sokan CSOK-ra veszik a házat és ezért hamarabb felmerült bennem a kérdés.ma 07:34
1/2 nb2019 



válasza:





Rafinál vettem fel a hitelt 4 éve, ott elég lett volna egy kézzel, vagy Paint-ben rajzolt is.
Nem kellett méretarányos legyen, a fontos hogy legyenek feltűntetve a szobák mérete, funkciója, ajtók-ablakok helye. De végül is nem kellett rajzolnom, mert új építésű volt, adott az eladó, így csak azt fénymásoltuk le.
CSOK-nál nem tudom van-e más feltétel, a legyszerűbb ha rákérdezel a banknál, hitel-ügyintézőnél.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ha eladásra kerül a sor biztosan ki fog derülni
ma 20:49
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!