Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan adózzak olyan Bitcoin...

Hogyan adózzak olyan Bitcoin után ahol nem tudok ráfordítást felmutatni??

Figyelt kérdés

Bővebben értve arra gondolok hogy a Bitcoint nem vettem vagy tevékenység / szolgáltatásért kaptam.

Nyitottam egy Coinbase fiókot és oda átküldtem a bitcoinom.

Ha eladom akkor hogy adózzak utánna? Tekintsem az egész összeget nyereségnek?

Erre nem térnek nagyon ki sehol, annyi a lényeg hogy semmilyen ráfordítást nem tudok felmutatni.

Köszönök minden segítséget!



2022. jan. 11. 12:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha más a véleményed akkor írd le azt. A semmitmondó kötekedésed értelmetlen s egyben beteges is.
2022. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Miért írod, hogy az atm nem kér semmit? Hogyne kérne, be is van kamerázva, kb. 50 ezer forintig lehet vele "anoním" kivenni pénzt, de szerinted ha odamegy 20 alkalommal akkor nem fognak vele foglalkozni? Ha nem akar adózni, akkor nem a btc atm a megoldás.
2022. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdező még adózni is akar... akkor meg mi értelme lenne ezzel szarakodni. Nem is azt akarja, hogy ne legyen nyoma, hanem az érdekli hogy miként tudja leadózni, te meg azt mondod hogy csaljon adót btc atm-mel, szép...
2022. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Attól még leadózhatja hogy az ATM nem kér semmit. Itt most az volt a kérdés hogy megkapja e a pénzt vagy sem. Esetleg macera van vele.


Válaszadás előtt tessék elolvasni hogy mire is válaszoltok.

2022. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha egy atm-ből próbál kivenni sokat, azoknak is megvan az anti pénzmosási kötelezettség, ők is ugyanúgy kérni fogják hogy igazolja az eredetet. Gondolom a 3. tranzakció után már nem fogják kiadni a dellát, csak miután igazolta az eredetet.
2022. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy nem 3, nem tudom, de nagy összegre szerintem nem oké.
2022. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Találgatni a kérdező is tudna...
2022. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
300 ezer forintig nem kér semmit az ATM
2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
telefonszámot kér. tapasztalatból mondod? ha igen, akkor melyik atm? szerintem ez csak régen volt így.
2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Telefonszámot kér persze, de okmányt nem. Régebben volt igen, 300k volt a limit, nem hallottam róla h változott volna.
2022. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!