Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban olvasni...

Egyre gyakrabban olvasni lebukott marihuána termesztőkről, lehet hogy a kis ráfordítás miatt kezdenek bele többen is?

Figyelt kérdés

Én megértem a próbálkozásokat, hisz alacsony az életszínvonal, a belét kidolgozza a magyar lakosság 70%-a mondhatni a semmiért, és mi szidjuk a cigányokat, csalókat, illegális tevékenységeket.

Normális országokban már csak azok nem nyugszanak a magas fizetésük mellett, akik telhetetlenek.

Ha munkából megtudná venni az embert azt amit szeretne, elérné a céljait, akkor nem lenne rákényszerítve az ügyeskedésre, úgy gondolom.


2021. márc. 1. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Hmm, utolsó ötletem lenne a marihuána illegális termesztése pénzkeresést illetően. Sokat kell befektetni, nagyon feltűnő az illat és az áramfogyasztás miatt, illetve a profit terén sem a legjobb lehetőség. Úgy gondolom, hogy többnyire saját felhasználásra termesztik, mármint ha 10-20 tőről beszélünk.


Egyébként inkább a határokra kellene ráállni, mert sokkal több fű jön be az északi határon át, mint azt bárki is el tudná képzelni.

2021. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

azt elfelejtik közölni,hogy a magyarországi termesztők 99%a vietnámi.

elenyésző számban vannak magyar nagybani termesztők.

a lassan minden utcában jelen lévő vietnámi közértek a pénzmosók.

de közismert tény,hogy az itt élő rengeteg vietnámi a fű termesztésből,meg a dohány csempészetből és értékesítésből él.

2021. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!