Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dropshipping-hez mennyi...

Akos4345 kérdése:

Dropshipping-hez mennyi ráfordítás szükséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki olyantól szeretnék kérdezni, aki aktívan bennevan a dropshippingben.

Én eddig úgy tudtam hogy a shopify segítségével ingyenesen el lehet ezt kezdeni, mindenféle költségek nélkül.

De olyat is hallottam már hogy ehez szükséges weboldal domaint vásárolni stb stb..

Ebből mennyi az igazság?

Mi lenne az az összeg amiből reálisan el lehet kezdeni ezt az üzletágat?

Valamint az lenne a kérdésem hogy (tudomásom szerint országunkban 1millió forintig nem kell vállalkozás) ha indítok egy dropshipping üzletet, akkor nem szívesen fizetnék katás vállalkozásra, amíg nem indul be.

Vagy kezdéstol fogva kötelező vállalkozási formában csinálni ezt?

Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

- Kötelező a vállalkozás

- A Shopify minden csak nem ingyenes. Az oldalukon megtalálod az árazást.

- Lehet ingyenes domainnel (.tk és társai) is csinálni csak senki sem fog komolyan venni és 0 vásárlásod lesz. Venned kell domaint is.

- Én inkább javasolnám a WordPress + WooCommerce kombinációt a Shopify helyett, mivel teljesen bizonytalan az egész nálad, olcsóbban kijössz vele és személy szerint én jobban megvoltam a WooCommerce -el mint a Shopify -vel.

2021. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mert nincs 1500-200Ft-od egy .hu-s domainre? Akkor inkább bele se kezdj, mert a marketing ennél sokkal többe fog kerülni.. nem lesz elég az, hogy megosztod fészen és majd dőlnek a vevők.


+ meg kell oldanod a 14 napos elállási garanciát is, ami ma mo-on megilleti a vásárlót.

2021. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem neztel emg eleg videot hogy tudd hogy mi is ez :) de hat valamivel mindneki meg kell egesse magat mielott rajon hogy hogyan is mukodik a vilag...
2021. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"(tudomásom szerint országunkban 1millió forintig nem kell vállalkozás)"


Ezt teljesen rosszul tudod.

2021. aug. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! 250-350e Ft-ból már elbirsz kezdeni egy online weboldalt, amiben benne van a kurzus ára is, szerintem mindenképp nézz utána mielőtt elkezdenéd az egészet, mert így nagyon sok hibát fogsz elkövetni ha nem vagy annyira tapasztalt youtubeon vannak nem is egy videók hogy hogyan kell megvalósítanod, marketing, hírdetés stb stb erről nagyon sokat lehetne mesélni. Ingyen nem birsz ilyet elkezdeni, bár igaz hogy a tiktokon ezek így vannak megjelenítve hogy 0Ft-ból is elbirod kezdeni.
2021. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy ha pl USAba adsz el, vállalkozó kéne legyél.
2022. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!