Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány hónappal hosszabbodott...

Hány hónappal hosszabbodott meg a futamidőtök a hitelmoratórium után?

Figyelt kérdés
240 hónappal kezdtem, 229 volt hátra, amikor be kellett lépnem a moratóriumba (nem volt más választásom). Most már nem hosszabbítottam meg, viszont 270 hónapról indulok. Lehet ezt bárhogyan szépíteni, de ez 41 hónapnyi plusz törlesztő. Csak én jártam ilyen sz@rul?

2021. nov. 26. 01:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
7: Volt, aki azonnal szólt, de így is 1 hónapot a moratóriumban volt, mire kiléptették, és az is ráfizetés volt neki!
2022. máj. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

"legalább hetente egyszer minden hírcsatornán elmondták, hogy nem fog jól járni aki benne van"

Nem mindenki hallgat hírcsatornákat.

Az honnan tudja meg, hogy automatikusan beléptették egy hitelmoratóriumba?

Mire megtudja, már benne van és ráfizetett.

2022. máj. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#22


Mondjuk feltűnik neki, hogy nem fizet törlesztőrészletet minden hónapban? 🤔 😃

2022. máj. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki dobozban él (nem néz, nem olvas híreket) az magára vessen, azért vannak dolgok, amikről így simán lemarad. (Adóvisszatérítés, moratórium, stb.) De nekem pl. a bank is küldött vagy három üzenetet erről. És igen, végső soron feltűnik, ha nem fizetem a hitelem törlesztő részleteit. Akkor is, ha automatikusan megy.
2022. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

23, 24: Pont erről beszéltem! Ha már csak 1 hónapot is benne volt, akkor PLUSZ KÖLTSÉGE van!

80-100 000 Ft minimum.

Ezt azok mondták, akik nem akartak belépni, de az automatikus beléptetés miatt és az adminisztráció miatt 1 hónapot akaratukon kívül benne voltak.

Pedig azonnal intézkedtek, amint tudomást szeretek a beléptetésről.

Ez egyszerű lopás.

2022. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az egy egyszerű panasszal orvosolható. Mi is beleestünk. Jött az üzenet, hogy mit kell tenni, ha NEM akarunk benne maradni a moratóriumban. Egy pipa és egy oké. Megtettük, ennek ellenére nem vonták le a következő részletet egy héttel az esedékesség után sem. Betelefonáltam, elnézést kértek, leterheltek, rengeteg a munkájuk ezzel, csúsznak, hirtelen borították a nyakukba, természetesen veszik az adást és korrigálnak, ennyi. Semmilyen kár nem ért.

Ha te nem állsz ki magadért, akkor senki nem fog érted. Ez ilyen.

2022. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na igen, ezért is volt elbaltázott dolog, hogy a moratórium opt-out volt és nem opt-in. Annak kellett volna szólnia, aki élni akar a moratóriummal, nem pedig fordítva.
2022. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!