Meg merjem ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Kickstarteren indítottam egy projektet, viszont nem gyűlt hozzá elegendő támogatás össze. Megkeresett egy személy emailen keresztül, aki felajánlotta hogy biztosítja számomra a hitelt. Erre kértem több részletet megbeszéltük a kisebb részleteket. A legutóbbi emailjében ez állt:


"

Megkaptam levelét, és szeretném tájékoztatni, hogy hajlandó vagyok 30 hónap alatt 30 000 eurót biztosítani Önnek. Mellékelem az űrlapot, amelyet ki kell töltenie és el kell küldenie nekem a személyi igazolványa másolatával együtt, és az adminisztrációs költségeket is ki kell fizetnie. Ezután a formalitásokat feldolgozzuk, és Ön megkapja a finanszírozási szerződést, amelyet alá kell írnia, és a banki adatokkal együtt vissza kell küldenie nekem. Végül a bankom felveszi Önnel a kapcsolatot a tranzakció lezárása érdekében.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

"

(Ezt csak bemásoltam a fordítóba)



És a kérdés lényegi része itt következik:


- El merjem küldeni neki a személyes adataimat, és a személyi igazolványom, mikor gyakorlatilag nem tudok az úrról a nevén kívül kb semmit?


2021. nov. 16. 22:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, a Kickstarter egy szűrő: ha az embereknek tetszik az ötlet, akkor adnak rá pénzt. Ha nem tetszik, nincs rá kereslet, akkor nem adnak. Aztán jön egy ember, aki ad neked rá hitelt, csak előtte fizess egy kis pénzt neki. Szerinted?
2021. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Halkan teszem hozzá, hogy a hitel költségeit MINDEN bank úgy vonja le, hogy a kapott pénzed lesz a kezelési költségekkel és egyéb díjakkal kevesebb.

Miért kérnék be a pénzt tőled, hogy aztán visszaadják? Még csak nem is logikus.

2021. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%
Hát kérdező nem te leszel a következő Elun Musk :D
2021. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23 a csávó utalta is a pénzt, úgyhogy indulhat az alseT márjájú hidrogénautóim gyártása :D
2021. nov. 18. 10:51
 25/25 anonim ***** válasza:

Ja, 30 ezer euróból talán le tudsz gyártani egy vázat. :D

De akkor már változtasd meg a neved is, a Ksum Nole egész jól hangzik. :D

2021. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!