Meg merjem ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Kickstarteren indítottam egy projektet, viszont nem gyűlt hozzá elegendő támogatás össze. Megkeresett egy személy emailen keresztül, aki felajánlotta hogy biztosítja számomra a hitelt. Erre kértem több részletet megbeszéltük a kisebb részleteket. A legutóbbi emailjében ez állt:


"

Megkaptam levelét, és szeretném tájékoztatni, hogy hajlandó vagyok 30 hónap alatt 30 000 eurót biztosítani Önnek. Mellékelem az űrlapot, amelyet ki kell töltenie és el kell küldenie nekem a személyi igazolványa másolatával együtt, és az adminisztrációs költségeket is ki kell fizetnie. Ezután a formalitásokat feldolgozzuk, és Ön megkapja a finanszírozási szerződést, amelyet alá kell írnia, és a banki adatokkal együtt vissza kell küldenie nekem. Végül a bankom felveszi Önnel a kapcsolatot a tranzakció lezárása érdekében.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

"

(Ezt csak bemásoltam a fordítóba)



És a kérdés lényegi része itt következik:


- El merjem küldeni neki a személyes adataimat, és a személyi igazolványom, mikor gyakorlatilag nem tudok az úrról a nevén kívül kb semmit?


2021. nov. 16. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem, Semmiféleképpen!!!
21 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2021. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, te adnál egy random csávónak 30k eurót?:D Ugye, hogy nem
2021. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez csalás, ne dőlj be neki
2021. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2, igen, random csávó, de vedd figyelembe hogy kickstatteren leírtam a projektem részletesen, és ő ennek a tudatában fektetne belém, a vállalkozásba. Mindenek elött, meggyőződöm a személy hitelességéről mielött megadok neki bármilyen adatom
2021. nov. 16. 23:32
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A kickstarter pont arra van, hogy azon a felületen meg tudja támogatni a kampányod.

Szerinted mi oka lehet arra, hogy meg akarja kerülni a bevett támogatási rendszert..? (Költői kérdés)

2021. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5, abból haszna nem lesz hogy támogat, így viszont ha hitelt ad, természetesen kamattal, így lesz
2021. nov. 17. 00:08
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed?
2021. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen csak ez nem egy Disney mese:D
2021. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#7, igazából az lenne, hogy ha ész nélkül megadnám az adataim (nem fogom) milyen következményei lehetnének? Hogyan tudnának ezekkel visszaélni?
2021. nov. 17. 00:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiadhatják magukat neked, szerinted mit akar a személyiddel? Kirakni a falára?
2021. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!