Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tanuljam meg megbecsülni...

Hogy tanuljam meg megbecsülni amim van?

Figyelt kérdés
rengeteg mindenem van,a szuleim megveszik azt is ami nem is lenne letfontossagu. Megtetszik,megkapom,orulok neki,aztan valahogy “termeszetesse valik” hogy ott van es mar nem erzem egy par nam mulva az erteket. Pedig nem keves osszegbe kerulnek. Szeretnem jobban megbecsulni a cuccaim,mert amikor vasarolok no az onbizalmam is. Hogyan tudnam elerni,hogy ne legyen alap,hanem legyek halasabb?
2021. nov. 4. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ergo el lettél kényeztetve. Hány éves vagy? Menj el dolgozni, aztán bármit szeretnél, saját pénzből vedd meg. Majd akkor megtanulod értékelni a dolgokat.

Persze én a másik véglet vagyok, mert én olyat is nagyon nehezen veszek meg magamnak, amire amúgy szükségem van és meg is engedhetem magamnak.

2021. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nezek valami diakmunkat valoszinuleg
2021. nov. 5. 12:23
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Oké, de fontos, hogy csak azt vedd meg, amit a saját keresetedből tudsz. Mást nem, mert arra nincs pénzed. Csak és kizárólag így fog menni az, hogy meg tudd becsülni a dolgokat.
2021. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben,en is igy gondoltam,koszonom hogy nem lecseszeseket kaptam :)
2021. nov. 5. 12:38
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja es mindenkinek ment a zold pipa☺️
2021. nov. 5. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!