Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tanuljam meg megbecsülni...

Hogy tanuljam meg megbecsülni amim van?

Figyelt kérdés
rengeteg mindenem van,a szuleim megveszik azt is ami nem is lenne letfontossagu. Megtetszik,megkapom,orulok neki,aztan valahogy “termeszetesse valik” hogy ott van es mar nem erzem egy par nam mulva az erteket. Pedig nem keves osszegbe kerulnek. Szeretnem jobban megbecsulni a cuccaim,mert amikor vasarolok no az onbizalmam is. Hogyan tudnam elerni,hogy ne legyen alap,hanem legyek halasabb?
2021. nov. 4. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Menj el tibetbe onkenteskedni
2021. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Keruljuk a poenkodast ;)
2021. nov. 4. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg rá te azt a pénzt, amibe kerül, és talán ha több hónapot gürizel valamiért, amit meg akarsz venni, jobban fogod becsülni, mert emlékezni fogsz rá, hogy mennyi mindent tettél érte:)

Úgy már nem lesz olyan könnyű, hogy csak bemész a boltba, és megveszed, ami megtetszik.

Nem véletlenül mondják, hogy az embereknek kell a kihívás:)

2021. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi volt a poen. Akkor tudod ertekelni hogy mid van amikor szembesulsz azzal h milyen amikor nincs...
2021. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azert volt “poen” mert ez most jelenleg nem lehetseges,mert itthon szeretnem ezt megoldani.
2021. nov. 4. 22:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd megbecsülöd, ha te keresed meg a pénzt amiből veszed a valamit.


Kezdetnek mondjuk menj el diák melóra és adj bele minden vasarlasba valamekkora részt

2021. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igaza van a többieknek, ha te keresed meg rá a pénzt, akkor meg fogod becsülni.

Én diákmunkából fizettem a jogsimat, az osztálytársaimnak a szülők fizették. Én vigyáztam, sosem vezettem ittasan, nem gyorshajtottam, ezzel szemben az osztálytársaim ezeket mind megcsinálták már a jogsi első hónapjaiban, menőztek, versenyeztek is... Meglátszott, hogy nekik csak az ölükbe hullott ezért nem vigyáztak rá, én meg kuporgattam a sokhavi diákfizut érte..

2021. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is "ölembe hullott" a jogsi, de sosem vezettem ittasan, nem menőztem, nem versenyeztem. :D 14 év alatt két kisebb balesetem volt úgy, hogy Budapest környékén vezetek rendszeresen, mindkétszer a másik fél volt a vétkes. Ez nem ezen múlik.

Egyszerű. Vegyél vissza az igényeidből. Minek minden sz*rt összevásároltatni a szüleiddel, ha egy idő után alap, természetes, stb.? Próbálj kicsit szolidabban hozzáállni a dolgokhoz, mert nagy pofon lesz, amikor a saját fizetésedből már nem lesz olyan alap, hogy bármit megvehetsz, megtehetsz.

Tudatossággal tudod formálni magad és bár poénra vetted tibeti ötletet, Magyarországon is lehet önkénteskedni olyan helyeken, hogy megdöbbenj attól, amit látsz. Leginkább szerintem is ez tudja helyrepofozni az értékrendet. Ha látod, hogy te hogy élsz és mások hogy élnek ehhez képest. Ha ténylegesen látod, hogy neked minden alap, míg más gyereknek az sem az, hogy van füzete az iskolában, vagy vacsorája az asztalon.

2021. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért merr abban a pillanatban amikor meglatok valami ujat par napig talan de annal tovabb nem birom ki hogy ne vegyem meg mert ugyerzem hogy muszaj megkapnom,es ha nem rossz kedvu leszek ,folyton nezegetem az adott dolgot vagyakozok utana aztan ugyis az a vege hogy megveszem mert inkabb mint szenvedjek. Nem akarom abbahagyni a vasarlast Mert ez a napjaim resze csak becsulni akarom amit veszek
2021. nov. 5. 09:56
 10/15 A kérdező kommentje:
*mert
2021. nov. 5. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!