Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankszámlát nyissak és...

Milyen bankszámlát nyissak és melyik banknál?

Figyelt kérdés

Szeretnék bankszámlát amit a Skrill kártyámmal kötnék össze. Nem folyamatosan érkezne rá összeg. Bankkártyát is szeretnék hozzá, havi 2-3 utalást végeznék vele és telefonfeltöltést, bolti fizetést kb 30-70ezer Ft körül.


Épp ezért nem szeretnék magas havi díjat kb max havi 1000 Ft ig.


Online szeretném nyitni.

Milyent ajánlotok?



2021. okt. 16. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

K&h minimum plusz számlacsomag (életbiztosítás nélkül)

700 valamennyi a számlavezetési díja

Ha beállítod /nyilatkozatot teszel a törvény szerinti/ havi kétszeri és 150 ezer ft összegig ingyenes kp felvét

Havi első 2 db átutalás ingyenes (tranzakciós illeték már csak havi 20 ezret meghaladó utalás után van 0,6%)

csoportos beszedés első 2 beállított ingyenes (itt már van tranzakciós díj ugyanaz mint utalásnál de a teljes összegre, nekem a netet vonják így a 3700 után 11 Ft havonta, csak h érezd kb mennyi)

Ha sms szolgáltatást akarsz, annak sincs külön havi díja, csak az üzenet darabja 36 ft amit hónap végén vonnak le szintúgy

Nagyjából ennyi

Én ennél jobbat még nem találtam sehol, nekem még mindig ez a legkedvezőbb

2021. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!