Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak bankszá...

Melyik banknál nyissak bankszámlát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pályakezdő 20 éves lány vagyok! Most fogok elkezdeni dolgozni és ehhez kell nyitnom egy bankszámlát ahová majd a fizetésem kapom, a kérdésem az, hogy szerintetek melyik banknál érdemesebb nyitnom? 🙂 Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 7. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A munkahelyeden nincs preferált bank?
2021. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

1: Ez nem gazdasági kérdés?

2: Kötelező számlát nyitni? Postán is kaphatod a fizetést a legtöbb helyen.

3: Nézd meg az ajánlatokat.

2021. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami kalkulátort.


[link]

2021. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Mazsolazz.


#1-nek: aztan meselj mar, a munkahelynek megis mi koze van hozza, hogy nekem melyik banknal van szamlam? Ha en a Kajman-szigetekre kerem a fizut es ezzel egyutt vallalom a magasabb atutalasi koltseget(!), valamint a ceg kollektiv szerzodese ezt nem zarja ki kulon, akkor a Kajman-szigetekre fogjak utalni.

2021. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet postára is utaltatni.

De lehet osztva is kérni. Általában max. 2 helyet fogadnak el, és arányt kell mondani, vagy fix összeget, hogy hogyan osszák fel a kettő között.

2021. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Raiffeisen
2021. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Amelyik neked szimpatikus. De én pl a K&H-t nem ajánlom.
2021. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. okt. 7. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: A melóhelynek nincs hozzá köze, de dolgoztam olyan helyen, hogy ottani dolgozóként X banknál kedvezőbb feltételekkel lehetett számlám, mintha az utcáról mentem volna be nyitni egyet. Természetesen ha oda utalta a cég a bért.
2021. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen diákszámlák között kellene szétnézni, mert azok olcsóbbak.

Persze csak olyan jöhet szóba ami életkorhoz köti, nem pedig diákigazolványhoz.


bankmonitor.hu vagy money.hu kalkulátorokkal el lehet indulni és utána a jónak tűnő számlákat a bankok honlapján részletesen megnézni.



Ha már konkrétat kértél, írok egyet, de tényleg inkább kalkultárokkal kellene megkeresni a neked megfelelőt.


A CIB diákszámlája vagy az ECO számlája nagyon sok 0 ft-os kedvezményt tartalmaz.

Bár én a CIB bankot sosem kedveltem. Az online felületüket sem meg valahogy régóta már az egész bankot, ott is hagytam.

2021. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!