Otp netbankba hogy tudok belépni??

Figyelt kérdés

Ennél undorítóbb bankot még nem láttam. 4 órája szenvedek mit, és, hogy mert nem tudok kiigazodni ezen a darab kakin:

- Héten jött meg a bankkártyám, utaltatnék rá pénzt, de nem tudok mert nincs aktiválva.

- netbankba hogy lépek be??? Mi azaz azonosító, mi a jelszó? Én ilyeneket nem kaptam, csak egy 7 számjegyű kódot kellett megadni, és az melyik? Próbáltam bárhogy, sehogy sem tudok belépni. Mit találok, mik ezek és pontosan hol vannak? Szerződésen számlaszám van csak meg ügyfélszám. Az ügyfél számmal is próbáltam, hiába.

Bemenni nem tudok, éjszakás vagyok és nappal alszom mert hulla vagyok.



2021. júl. 17. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocs, közben 8-as lett a korábbi 10-es. :)
2021. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
17 evesen ez az első bankom, volt már bankhoz ismeretem anyukam altal. De a legegyszerűbb az lesz ha bemegyek és letisztázom. Nagyon nagyon felidegesített ha olyan hangnemem volt, bocsi.
2021. júl. 17. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmakkal sem árt tisztában lenni mielőtt számlát nyitsz.
2021. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!