Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankba hogyan lehet belépni?

Netbankba hogyan lehet belépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégen van bankszamlam és utalni szerettem volna, de be kellene lépni ugye és nemtudom hogy milyen jelszó meg felhasználó név kellene oda. Ezt a bank adta meg vagy a szerződésbe szerepelnie kellene? Köszi

takarék bank


2020. ápr. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerződésben szerepel a felhasználónév, azonosító. És elvileg kaptál egy alapjelszót amit pár napon belül meg kellett változtatnod az első belépés alkalmával egy saját jelszóra.
2020. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó. Nekem ilyet nem mondták, kB 4 hónapja van még.
2020. ápr. 22. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly csináltattam. Ők adták meg a felhasználónevet, nekem kellett beírni magamnak a jelszót, amit megváltoztathatok bármikor. Úgyhogy amikor csináltattad a netbankodat, akkor kellett, hogy kapj róla egy papírt, mert én is kaptam, azon rajta van a felhasználónév, a jelszót meg szerintem ugyanúgy, mint bárhol máshol, kérhetsz újat, mint mikor elfelejted. Kapsz e-mail-ben vagy SMS-ben egy másikat, amivel be tudsz lépni.
2020. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor én biztos elfelejtettem kérni. Most lehet valahogy?
2020. ápr. 22. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy elfelejtettél. Ha csináltattál netbankot, akkor alapból adnak felhasználónevet és biztosítanak jelszót, amiről adnak egy szerződést, vagy valamilyen papírt, már nem tudom mi a megnevezése. Akkor max. te azt elkavartad. Esetleg írj nekik e-mailt, vagy hívd fel őket telefonon, hogy ilyenkor mi a teendőd.

Bár az e-mailt nem javaslom. Én bármit írtam nekik az elmúlt napokban, minden e-mail visszajött...pedig az e-mail cím jó volt. De neked hátha...

2020. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A takarékbanknak 0/24es ügyfélszolgálata van, én egyszer vasárnap hívtam őket. Smsben küldtek új jelszót.
2020. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen ha nem tudod megoldani, lehet igényelni telebankon keresztül is. De nézd vissza az smseidet, mert oda küldik el az ideiglenes jelszót. Ha nem kaptál akkor nem igényeltél valószínűleg. Bár manapság ez autómatikusnak kéne lennie, legalábbis hogy megkérdezik számla nyitásnál.
2020. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem igényeltem akkor szerintem, nem emlékszem rá hogy ezt kérdezték volna. Akkor marad a postai átutalás
2020. ápr. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!