Otp netbankba hogy tudok belépni??

Figyelt kérdés

Ennél undorítóbb bankot még nem láttam. 4 órája szenvedek mit, és, hogy mert nem tudok kiigazodni ezen a darab kakin:

- Héten jött meg a bankkártyám, utaltatnék rá pénzt, de nem tudok mert nincs aktiválva.

- netbankba hogy lépek be??? Mi azaz azonosító, mi a jelszó? Én ilyeneket nem kaptam, csak egy 7 számjegyű kódot kellett megadni, és az melyik? Próbáltam bárhogy, sehogy sem tudok belépni. Mit találok, mik ezek és pontosan hol vannak? Szerződésen számlaszám van csak meg ügyfélszám. Az ügyfél számmal is próbáltam, hiába.

Bemenni nem tudok, éjszakás vagyok és nappal alszom mert hulla vagyok.



2021. júl. 17. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Telekódod van már?


Legegyszerűbb, ha hétfőn bemész egy bankfiókba, és mindent elmagyaráznak.


Amúgy böngészgethetsz az otpdirekt oldalán, fogsz találni leírást...

2021. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na ennyi volt. Fél perc.... Tessék!


[link]

2021. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

plusz:

[link]

2021. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az aktiválás meg kb. annyi, hogy bedugod egy automatába, beírod a pinkódot, és lekérdezed az egyenleget. Kész. Aktiválva van.
2021. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt már megneztem, nincs nekem olyan kódom a szerződésen. Lehet befogok menni, csak nekem dolgozni is kell, plusz 15km-re van a legközelebbi város ahol van OTP.


#4-es koszonom!

2021. júl. 17. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:

5: itt van leírva, hogyan kell beállítani a telekódot. a google LEGELSŐRE kidobja!!!!


[link]

2021. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5 NEM TELEKÓD, TUDOM HOGY AZ A SZAMLASZAM UTOLSO 3 SZAMJEGYE.

Az a k*rva azonosító nincs rajta a szerződésen, csak az ügyfélszám, ami nem MUKODIK. A bankkártyát majd aktiválni fogom, lehet az megfogja oldani a problémám, ugyanis az "Elfelejtettem a jelszót" menünél aktiválatlan bankkártyara hivatkozott. Vagy lehet az lesz hogy hétfőn a Raiffasenbe megyek be ezt meg felmondom.

2021. júl. 17. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:

A szerződésen rajta van az azonosítód és a bankszámlaszámod, a jelszót meg persze, hogy nem írják bele a szerződésbe, hiszen az TITKOS. Azt Neked kellett megadni a bankfiókban, csak nyilván azóta elfelejtetted, mi volt az.

A bankkártyára nem tudsz utalni pénzt - csak a bankszámládra. A kártya csak egy segítség, amivel fel tudod venni/el tudod költeni bankfiók nélkül is a pénzedet.

A kártya aktiválását már leírták, de egy egyszerű PIN kódos vásárlással is tudod aktiválni.

És igen, "ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye" :-)

Az a helyzet, hogy bizony az ionternetes bankoláshoz is fel kell nőni - bár azt megértem, ha hulla fáradtan nincs türelmed hozzá, de ettől még nem az OTP a hibás, rossz bank.Több, mint 20 éve van ott számlám.

2021. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja a #10: elő kéne venned a szerződést, amit kaptál!
2021. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!