Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior vagy erste? (25 év...

OTP Junior vagy erste? (25 év alatt)

Figyelt kérdés
Szeretnék számlát nyitni de lehető legolcsóbban megúszni.Hallottam az otp juniorról hogy nincs számlavezetési díj.Nem tudom kb mennyiből jönne ki de melyik variáció lenne a legkedvezőbb? Köszi előre is.

2021. máj. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak e közül a kettő közül lehet választani, akkor inkább Erste, bár szerintem a K&H összességében jobb szolgáltatást nyújt.

Az OTP-nél volt (van is, csak nem használom, de 24 éves korom előtt le fogom zárni) Junior számlám. Az utalások díja pofátlan mértékű. Az ügyfélszolgálat kritikán aluli, folyton hülyének nézik az ügyfelet. Az OTP-nek két nagy pozitívuma van: minden sarkon van fiók / ATM (befizető is!) illetve a netbank és a mobil app elég jó.

Az Erste-ről azt hallottam, hogy a George (netbank és mobilbank) nagyon rossz lett, ez látszik a 2.0-s App Store és Play Store értékelésekből. Régen szüleimnek volt Erste-s számlája. Az ügyfélszolgálat elmegy, a netbank régen is botrányos volt. Nem tudom, hogy ez a korlát létezik-e még, de régen a napi kártyás vásárlások darabszáma limitálva volt, ami szerintem szánalmas. VISA kártyával napi 5 db tranzakciót lehetett végezni és kész.

A K&H az utóbbi egy évben nagyon sokat fejlődött, több ismerősöm is náluk bankol. A mobilbank és a netbank elég jónak tűnik, hallásból az ügyfélszolgálat nagyon korrekt. A díjtételek tekintetében olcsóbb az OTP-nél, az Erste-vel egy kategória kb. Extra pozitívum, hogy az ingyenes számlavezetés 26 éves korig szól, a kártyadíj pedig max. 2-3k / év. Van ingyenes megtakarítási számla, ami szerintem must have. Van most valami akció, hogy bankfióki látogatás nélkül, telefonos appból nyitva jóváírnak talán 5.000 Ft-ot.

2021. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazabol nagyjabol mindegy hogy melyik csak minel olcsobban jojjek ki ebbol a Junior elonybol (20y)

K&H mondjuk nem tudom hogy van e a varosomban.

Ezt az 5000 ft-os akciot ki tudnad fejteni?Ha nyitok naluk ilyen junior szamlat akkor jovairnak annyit?

2021. máj. 3. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy van-e a városodban, mert nem kell bemenned. Letöltöd az appot, kitöltöd az adataid befotózod a papírjaid, szelfi és ennyi.

Ha nyitsz náluk számlát, azonnal jóváírnak 5.000 Ft-ot: [link]

A kártyát Google Pay-en vagy Apple Pay-en keresztül azonnal használhatod.

Három hónapig egy nagyobb csomagban vagy ingyen, utána pedig le fogsz kerülni Ifjúságiba.

2021. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!