Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg OTP Junior számlám...

Jelenleg OTP Junior számlám van és váltani szeretnék? Melyik a jobb, a K&H vagy az Erste Bank? Illetve a K&H vagy az Erste Bank az olcsóbb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Vagy a fentieken felül mit ajánlanátok?


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. febr. 27. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelműen K&H. Az Erste-re mostanában nagyon sok panasz érkezik az ügyfélkezelés és a rossz netbank (George) miatt is. A kondíciók sem túl kedvezőek, leginkább magas jövedelem esetén kínálnak megfelelő csomagot.

A K&H-nál 26 éves korodig jár ingyenes számlavezetés, kedvezményes kártyadíj. Az ügyfélszolgálat segítőkész, a díjtételek korrektek, a digitális megoldások, a netbank és az app korrekt.

2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Vagy megérné inkább az OTP-nél maradni? Itt nekem éves 3000-re jön ki a díj. Minden ingyenes, ez a 3e ft az SMS.


A KH-nál nekem SMS-el, papír számlakivonattal 9-10e-re jönne ki.

2021. febr. 28. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Az OTP-nél már csak a szolgáltatás minősége miatt sem érdemes maradni... A drága utalásokról már nem is beszélve... Gyakorlatilag minden 80.000 Ft alatti utaláson buksz a nonszensz 250 Ft-os minimum miatt.

Ne kérj papír számlakivonatot, mert baromság. Már a nagyszüleim sem kérnek.

A K&H-nál már dolgoznak a push értesítésen, ami ingyenes lesz.

2021. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt az OTP-nél ingyen van nekem a papír számlakivonat, mert régen (2017-ben) nyitottam a számlát.
2021. márc. 1. 08:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem kérek papírt a KH-nál úgy évi 6-7ezerre jönne ki, ami jól hangzik :)
2021. márc. 1. 08:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek a push üzenetek mit takarnak? Olyan mint egy SMS?
2021. márc. 1. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne kérj papírt, feleslegesen terheled a környezetet és még magadat is szívatod.

A push üzenetet a mobil app küldi interneten keresztül, valós időben. Lényegében ugyanazt tudja, mint az SMS. Annyi, hogy megnyitás után nem marad meg, mint egy normál SMS, de az appon keresztül bármikor eléred a számlatörténetet és minden tranzakciót.

2021. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Döntöttem.

Maradok az OTP-nél.

Olcsóbb is, minőségibb is.


Ahogy bementem a K&H-ba már ott elgondolkoztam, hogy hát....

Az ügyintézőhöz kerüléskor meg méginkább megerősödött bennem, hogy el kell kerülni a K&H-t.

Ja, amúgy számlát sem tudtam volna nyitni, mert nem volt jó a rendszer.

A K&H-nál 37 percet ültem, az OTP-nél 3-at.

Ez szerintem mindent elárul...

2021. márc. 3. 00:47
 9/13 anonim válasza:

Push értesítés jelenleg az OTP-nél is van, csak regisztrálni kell az új applikációra.

Jelenleg március hónap végéig ingyenes, mert tesztüzemmódban van, aztán ha kilép a tesztidőszakból, 500 forintba fog kerülni havonta.

2021. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az új smartbankra gondolsz? Vagy melyik új appra?
2021. márc. 3. 16:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!