Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal regisztrációnál bármely...

Paypal regisztrációnál bármely bank visa kártyája jó?

Figyelt kérdés
Hiába írom be a CIB bankos visa kártyám számát,nem fogadja el.Csak Unicredites kártyával lehet regisztrálni?
2010. aug. 22. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
kártya sem kell feltétlen hozzá...de az a kártya a jó, amelyiknek a hátoldalán van 3 jegyű ellenőrző kód...nekem cibes master van és teljesen jól működik
2010. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de az enyémen is van a hátoldalán az a 3 számjegy és mégsem fogadja el.Lehet,hogy azért ,mert nem dombornyomott a kártya?
2010. aug. 22. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy OTP-s kártyákról nem lehet feltölteni pénzt Paypalra, csak a Paypalról levenni pénzt a bankszámládra.
2010. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
enyém sem dombornyomott, mégis jó...de a visa electron tuti nem jó
2010. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is OTP-s VISA Electron kártyám van dombornyomat nélkül és simán tudok a paypalon keresztül fizetni vele, pénzt feltölteni a paypalra még nem próbáltam. De jó az angol LLoyds-os Visa Debit dombornyomott kártyám is. De azzal sem töltöttem még fel csak azon keresztül huzgálja le a pénzt.
2010. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
Ha visa classic (dombornyomott) a kártya, akkor használható online fizetésre, nem itt lesz a gond, ha visa electron (nem dombornyomott) azoknál mindig a kibocsátó bank határozza meg, hogy használható -e online, azért lehet, olyan hogy egyik bankkéval jó, másikéval. Kérdezd meg a cib-et, jó esélye van, hogy az övéké nem használható ott.
2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!