Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen nevet kell megadni az...

Milyen nevet kell megadni az otp banknak paypal regisztrációnál? OTP Bank Nyrt v. OTP Bank Plt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg lehet adni BIC vagy SWIFT kódot, akkor add meg úgy, mert úgy egyértelműbb. Az OTP BIC/SWIFT kódja OTPV-HU-HB vagy kötőjelek nélkül: OTPVHUHB.


Ha mindenképpen nevet kér, írd ezt:


OTP BANK PLC.


- ugyanis ezt a nevet adja vissza a BIC alapján a központi SWIFT adatbázis ( [link] ).


(Egyébként az a személyes véleményem, hogy az OTB Bank Rt. vagy OTP Bank Nyrt. formát is elfogadná a PayPal rendszere.)

2011. ápr. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja...

Igaza van az első beírónak : én is a SWIFT-kódot adtam meg és így azonnal tudta azonosítani!

2011. ápr. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen csak annyit adtam meg, hogy "OTP Bank", és tökéletesen elfogadta...

Utalással is kipróbáltam, működik

(Szerintem a bank neve csak arra való hogy te tudd, melyik számládról van szó, azt nem ellenőrzik, csak a számlaszám a lényeg nekik)

2015. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!