Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átvert az ügyintèző? Most...

Átvert az ügyintèző? Most akkor fel kell újjítanunk?Higy lehet igazolni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy lakást 20M èrt.10 M babaváró, 10M fundamenta.Fundára azt mondta az ügyintèző legyen 10.2 vissza jön az ügyvèd ára, annyit kell mondani hogy 200 lakásfelújjítás lesz. (Na most -100e volt a kiutalás, illetve a megbeszèlt 117 helyet majdnem 130 a törlesztő kezelèsi költsèg vagy valami ilyesmire 10k plusz levonás 3rèszletben vonják le babaváró, èn fundám, asszony fundája tehát maradt 100.) jött egy levèl amibe az van igazoltuk a vásárlást, majd aláhúzva: A lakásfelújításra vonatkozó összeg igazolási kötelezettsège továbbra is felt áll. Akkor most mi van...
2021. ápr. 19. 08:13
1 2
 11/17 xswerdy ***** válasza:
bőven lesz 200.000 csak az ablakok, ajtók, szóval a munkadíjat már csináltathatod akár számla nélkül.
2021. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
oksa. köszönöm... akkor megoldva a problèma...
2021. ápr. 19. 16:48
 13/17 anonim ***** válasza:
ironikus, mikor valaki vissza akar vágni, de a válaszával (8-as) még lejjebb tiporja magát. de az önérzet megvan, csak a fejlődési szándék nem (mert ugye nincs mit, minden tökéletes). tényleg szomorú ez a helyzet, mert rengetegen vannak ilyenek (és valóban egyre többen lesznek).
2021. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

kedves 13 as:

mesèlnèl mèg rólam?

esetleg az èletemről írhatsz egy könyvet... jah hogy nem tudod hogy ki vagyok...

nem önèrzetes vagyok, csak vannak dolgok amikbe bele állok.

Igen engem gyerekkènt bántalmaztak... cigicsikket nyomtak el rajtam, a forró ègőt nyomtak a kezemhez, vertek, csúfoltak. elvált szülők, anyum 10 èvesen meghallt, nevelő szűlő... lehettem volna drogos sittes alak.... kínáltak droggal nem èltem vele, inkább a sporttal foglalkoztam. eljutottam egy szintre,majd abba hagytam, ès most sporttal is foglalkozom. inkább fèrfi lettem... van állásom, van másod állásom, van felesègem, aki állapotos, a felesègemhez az rosz mozdulatom nem volt... Igen rosz a fogalmazásom, a helyesírásom, ès rondán is írok... de 1 db kèrdèsből az èrtelmi szintemre nem erős egy kicsit? nem lett volna elèg annyi válasz hogy: figyi a szerződèsbe benne van, nem biztos, hogy átvertek. A legjobb az, írtad hogy felújjítotok, arrról kèrj egy számlát, azzal tudod igazolni... ?

ès kèsz, már a buta gyerek kicsivel okosabb lesz...

2021. ápr. 19. 21:53
 15/17 anonim ***** válasza:

"de 1 db kèrdèsből az èrtelmi szintemre nem erős egy kicsit?"


Nem.

2021. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kimaradt egy utalni az szó... èèèssss? este 10 van... reggel 5 kor keltem 5 órákat alszom....
2021. ápr. 19. 22:32
 17/17 anonim ***** válasza:
A kerdesre a valasz nem.
2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!