Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Átvert az ügyintèző? Most...

Átvert az ügyintèző? Most akkor fel kell újjítanunk?Higy lehet igazolni?

Figyelt kérdés
Vettünk egy lakást 20M èrt.10 M babaváró, 10M fundamenta.Fundára azt mondta az ügyintèző legyen 10.2 vissza jön az ügyvèd ára, annyit kell mondani hogy 200 lakásfelújjítás lesz. (Na most -100e volt a kiutalás, illetve a megbeszèlt 117 helyet majdnem 130 a törlesztő kezelèsi költsèg vagy valami ilyesmire 10k plusz levonás 3rèszletben vonják le babaváró, èn fundám, asszony fundája tehát maradt 100.) jött egy levèl amibe az van igazoltuk a vásárlást, majd aláhúzva: A lakásfelújításra vonatkozó összeg igazolási kötelezettsège továbbra is felt áll. Akkor most mi van...
2021. ápr. 19. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Eloszor is tanulj meg magyarul.

Ha ez megvan, akkor olvasd el a hitelre vonatkozo hirdetmenyt, dijtablazatot, kondicios listat stb., mielott hitelt veszel fel.

Aztan olvasd el a szerzodest is, amit alairsz.

Nem titkolnak el semmit, normalis ember tisztaban van minden koltseggel.

2021. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem a törlesztővel van a problèmám, azt úgy sejtettem.... de ha azt mondj hogy nem kell igazolni mert sose kèrik? meg akkor felújjítunk mert tudunk mit csak kèrünk számlát mert számla nèlkül terveztük az újjítást
2021. ápr. 19. 08:31
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Le van irva a hitel feltetelei kozott, hogy igazolni kell.
2021. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Én még olyan hitelszerződést nem láttam, amiben szóbeszédre lehetne bármire is hagyatkozni. Ami le van írva, az számít, és azt bizony számon is kérhetik.

Remélem ez a tetves fundamentás banda szépen lassan eltakarodik innen, mert legtöbbször fogalmuk sincs az ügyintézőiknek a saját dolgaikról sem.

2021. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát jah... akkor számlás lesz a felújjútás.... 1 nagyablak 1 kisablak, erkèlyajtó cserèlye bontással, beèpítèssel törmelèk szállítással lesz 200e? mert akkor kèrünk árajánlatott számlával ès csokolom... ugyis tervbe van...
2021. ápr. 19. 08:48
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Még rendesen írni, fogalmazni sem tudsz kedves kérdező. A kormány megtalálta a babaváróval az "értelmiséget".

Szomorú...

2021. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen le kell számlázni.
2021. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves 6 os.... èrtelmisèg vagyok a szemedben, mert megkaptuk a babavárót.... sajnálom hogy előtted nem áll fent ez a lehetősèg... de hidd el, ha kitartó vagy, kicsit tanulsz mèg, akkor te is megkaphatod...
2021. ápr. 19. 09:51
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Azert tart itt az orszag ahol, mert az ilyenek szaporodnak :)
2021. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát igen... a 6-osnak tènyleg nem kellene... de megvèdem.... ő is csak ember.... hát ennyit tudtam tenni az èrdekèben jelen helyzetembe...
2021. ápr. 19. 10:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!