Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen előtakarékosságit...

Milyen előtakarékosságit válasszak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy "csinálok" egy előtakarékossági számlát, de olyat szeretnék, amit bármire költhetek, nem csak pl lakásra. Hol tudok ilyet találni, esetleg ti melyiket ajánlanátok? 18 éves vagyok, korai ezt elkezdeni, mikor szokták?
2010. aug. 16. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg egy független pénzügyi tanácsadót. 28L
2010. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem unit-linked életbiztosításom van, ami nem tűnik rossznak, és elvileg tíz év múlva már kamatadó sem terheli. Viszont a másik, amit nekem a tanácsadó ajánlott, az az axa, itt egyszeri befektetéssel tudsz számlát nyitni, nincsenek utána díjak. És itt nincs megkötve, hogy minimum mennyit kell befizetned. Szerintem neked ez lenne jó.
2010. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy független pénzügyi tanácsadó vagyok, szívesen segítek ha szeretnéd, nagyon jó, hogy a fiatal korod ellenére ilyen dolgokon gondolkozol!!

2010. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!