Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen junior bankkártyát...

Milyen junior bankkártyát válasszak 14 évesen?

Figyelt kérdés

A városomban van K&H, OTP és Raiffeisen bank.


Ti melyiket ajánlanátok?


2010. júl. 8. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
OTP-t ne! A másik kettőről nincs tapasztalatom.
2010. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj az OTP-vel?:O
2010. júl. 8. 21:18
 3/9 anonim válasza:

szia nekem a k és h nál van tranbulin(junior) kártyám pedig már 20 vagyok. Rohadt jó szinte semmi költsége nincs se számlavezetés se stb teljesen alapnak vesznek dolgokat amiért pl a az otp be meg az erstebe külön be kell menned intézkedni. Viszont minden évbe levonnak a számlámról 39 Ft ot karácsonyi jókívánságra szóval magamnak kívánok szép karácsonyt.


Mégvalami von olyan hogy megtakarítási betét. Az nagyon jó mert nem kell lekötni mégis kb 10 százalékot kamatozik.

viszont ha egy számon fut a folyóyzámlád és a megtakarításid akkor előfordul hogy nem tudsz fizetni a boltba a kártyáddal mert nem tudja a gép honnan vonjon le(legalábbis gondolom ezért) szóval külön legyen 2 szám persze ingyenes szval minden oks

2010. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem OTP van, igaz már csak pár hónapig esek bele a juniorba. De én is kíváncsi vagyok mi a bajod vele (nekem semmi)
2010. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én megszívtam velük. Elviekben nincs számlavezetési díj, na, tőlem folyamatosan vontak....
2010. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OTP JUNIOR szerintem a legjobb, a K&H-val még bwinezni sem lehet :)
2010. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hajdu takarék ha ott van :)Ajánlom :D


15/F

2010. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És melyik bankkártyával lehet interneten is fizetni?(nem csak belföldi)
2010. júl. 8. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Otp-vel biztos!
2010. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!