Még lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Folyószámla hitelkeretem van és mellé személyi kölcsönöm.. sajnos 3 hónapja nincs munkám így csak a munkanélküli van mint egyetlen jövedelem forrás .. na már most a hitelkeretem teljesen kimerítettem és érkezett utalás a számlámra de nem tudtam levenni a pénzt és bementem a bankba és azt mondták mivel nincs munkahelyem megszüntették a hitelkeretet ..


Na és ekkor javasolta a hölgy, hogy lehet olyat, hogy 6 havi részletben kifizetni a hitelkeret összegét, de ahhoz a személyi kölcsön részletet is be kene fizetni meg az első havi törlesztőt..

Mivel így hó vége van és nem véletlen akartam levenni azt az utalást nyilván nem tudtam befizetni ezt az összeget.. a kérdésem az lenne, hogy ha a napokban érkezik a munkanélküli amivel ugye a mínusz plusz lesz még be mehetek a bankba hogy megigényeljem ezt a 6 havi részlet fizetést vagy már nem lesz ez opció ?


2021. jan. 28. 02:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit összezavarodtam akkor, de így egy pár napot gondolkoztam, hogy vajon ezt lehet-e hiába van már pénz a számlán..
2021. jan. 28. 02:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is összezavarodtam... :-) Ezt miért tőlünk kérdezed?

Ezt csak és kizárólag a banki ügyintéző fogja tudni megmondani, hol tartasz a dologban és az Ő egyéni elbírálásuk.

Amúgy meg nem nagyon értem, hogy ha 3 hónapja nincs munkád és ezek szerint mostanra kb. lejár a munkanélküli támogatásod, akkor miből akarod a részleteket fizetni? Ugyanis ha megadják, de akár csak 1 részletet nem fizetsz időben, akkor máris felmondják a részletfizetési szerződést és azonnal megy a követeléskezelésre, majd később végrehajtásra, mivel gondolom a tartozásodat nem fedezi a beérkezett pénz.

2021. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nincs pénz a számlán.
2021. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!