Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezekkel a feltételekkel ennyi...

Ezekkel a feltételekkel ennyi hitel?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.


Ingatlan vásárlás előtt állunk. A kinézett ház vételára maximum 40 millió forint lesz.


Van 10 millió forint önerőnk.Az én fizetésem 400.000 Ft nettó 6 éve ugyan attól a cégtől jön a jövedelmem a bankhoz. Első munkahely. A feleségem otthon van a gyerekkel kettőnk bevétele 500.000 ft felett van. Szeretnék második gyereket is de annak a feltétele a saját ingatlan.


Igénybe szeretnénk venni minden támogatási formát. A bavárót már felvettük.


Biztos munkahellyel rendelkezem stabil szülői háttérrel mind az én mind a feleségem szülei felől.


A családon belüli örökség egy része rám esik. Körülbelül 10 év alatt tudnánk ezt az összeget visszafizetni előtörlesztéssel a futamidő alatt.


A kérdésem az, hogy a bank hitelez-e ennyit ha tételezzük fel úgy becsüli fel a házat, hogy kapunk elég hitelt hozzá.


Már egyeztettünk hiteltanácsadóval de a pontos vételárig nem tud pontos számítást adni. Ez csupán kíváncsiság felőlem mert még hónapokkal később tudjuk csak meg az árat hátha valaki mostanában hasonló összeget.



2020. dec. 27. 16:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
12: nem muszáj ám írni, ha nem tudsz.
2020. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Tudok írni!

Csak lehet kellemetlen a szórakozás másnak.

Én duplán fizettem ennek az árát.

Sőt...

😥

2020. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Ezeknek a mondatoknak még mindig semmi értelme.
2020. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Majd újra letesztelik!
2020. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Bele kell halni, vagy ment hajléktalanszállóra.

Kéz kezét mos!

Add tovább szemétség

2020. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ha nem jön össze a második gyerkőc kifizetjük a büntetést amit a szerződésben aláírtunk és meg az élet tovább.
2020. dec. 27. 20:07
 17/25 A kérdező kommentje:
Én már egyáltalán nem tudom, hogy miről van szó bármennyire is szeretném.
2020. dec. 27. 20:26
 18/25 anonim ***** válasza:
28%
Keményen be kell írni az adatokat és utána hozzávetőlegesen ad irányt.
2020. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a bank hitelezni fog ennyit. Mi is hasonló cipőben járunk, de mi azért nem 40 milliós ingatlant veszünk, hanem csak 30 milliósat, igaz nincs 10 millió önerőnk. A piaci hitellel vigyázni kell, mert magas a kamata.
2020. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A keménység miért nem tetszik senkinek?! Senki se szeretne kiképzett lenni már csak rohogni... Úgyis mindegy már elmegy az élet, elértéktelenítenek.
2020. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!