Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A koronavírus hogy megint van...

A koronavírus hogy megint van ugyan úgy csak december 31-ig szól az hogy nem kell fizetni a hiteleket?

Figyelt kérdés

Van az otp faktoringnál tartozásom ami otp-és a hitel volt csak tovább lett adva végrehajtásra.Biztos van már vagy 500 ezer év elején el kezdtem fizetni de mivel kirugtak a covid miatta munkahelyemről így felfüggesztést kértem mert munka nélkül nem tudnám fizetni.

Most december van ezért félek ha nem fiztem az első részletet megint nem kezdem el januári fizetésemet le vonják egybe ami nem lenne túl jo mert nem lenen miből meg élnem régebben jártam úgy tmbolis tartozással h egybe majdnem le vonták az eegész havi fizetésem.

Azért lenne jó halasztanom egy honapot még a fizetéssel ha lehet mert mivel beteg is voltam táp pénzen voltam eleve kevesebb fizetést kapok és nem fogja futni azt hogy fizessem a törlesztőt meg tűzrevalot is vegyek.

akárhogy osztom szorzom.



2020. dec. 6. 19:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!