Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van közöm a volt párom személy...

Van közöm a volt párom személyi kölcsönéhez?

Figyelt kérdés
Volt párom, mikor mèg együtt voltunk felvett egy személyi kölcsönt, amihez én nem írtam alá semmit. Nem voltunk házasok és élettársak sem hivatalosan, de együtt éltünk. A felvett pénz egy részéből autót vásároltunk nekem (neki màr volt). Most követeli rajtam az autó árát, de más téren meg ő károsított meg anyagilag, amit én nem tudok bizonyítani, ezért nem szeretném kifizetni neki az autó árát. Arra hivatkozik, hogy a személyi kölcsön felvételekor az lett megjelölve, hogy autó vásárlás lesz belőle... A hónapban biztosan el megyek egy ügyvédhez, de szeretnék azért valami kis információt, hogy mire számíthatok. A pert azt neki kell indítani, ha jól gondolom. Mennyi ideig húzódhat el egy ilyen? Minél előbb szeretnék rajra túl lenni. K&h volt, ha ez számít. 25N
2020. nov. 24. 01:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
60%
Van valami összeghatár, ameddig a NAV elhiszi, hogy a pénzed otthon volt eddig a kispárna alatt, nem tudom, mennyi, de pár százezer forint, afölött ugyanúgy igazolni kell, honnan van a többi.
2020. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!