Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MEnnyi hitelt vehetek fel...

MEnnyi hitelt vehetek fel ennyi fizetéssel?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok 1 éve dolgozok a munkahelyemen határozatlan teljes munkaidős munkaszerződéssel. Most lesz a napokban az esküvőm és utána tervezünk megvenni egy 39 milliós házat. Önerő személyi kölcsönből lenne + pár millió saját számlán és a ház ára miatt lakáshitelben és CSOK-ban és babaváró hitelben gondolkodunk. A nettó keresetem havonta 410 ezer forint. Mekkora hitelt adnak így és mekkora havi törlesztőt érdemes havonta bevállalnom, hogy 20 év alatt mondjuk visszatudjam fizetni a kölcsönöket?
2020. júl. 14. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:
60: Igen. És?
2020. júl. 17. 07:06
 62/89 kapo1588 ***** válasza:
Milyen volt a ház? Azt mondtad tegnap nézitek
2020. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
:DDD mekkora link.
2020. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

Tolódik a háznézés jövő hétre.


63: Eléggé az vagy igen bár kifejthetnéd tulajdonképpen mi is a bajod.

2020. júl. 17. 16:16
 65/89 anonim ***** válasza:

Na most az 50 fős esküvő és a 3 gyerek nem egy kategória.

Nem értem miért jó több tíz millió hitelt felvenni. Csináld akkor. Én nem merném. Inkább meghúzzuk magunkat egy felújítandó állapotú házban. Jó érzés mikor nem kell a hitelek miatt aggódni.

2020. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:
Az is jó érzés mikor egy olyan házban lakik valaki ami évtizedekig teljesen rendben lesz és alig kell majd rá költeni és nem azon kell idegeskedni, hogy mikor szakad be a tető.:D
2020. júl. 17. 18:43
 67/89 anonim ***** válasza:

Milyen jó lesz amikor elváltok és bedől az életetek. :D


Egyébként úgy indítottál, hogy van 3 millió megtakarításod, meg a jövendőbelinek valamennyi, majd hirtelen lett 12 millió kp.


Arra még mindig nem reagáltál, hogy nem tudsz beígérni 3 gyereket 0-ra, ezért borul a terved.


Álmodozni jó dolog, de hogy te nem fogsz 39 milliós házat venni a közeljövőben, az is biztos.

2020. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
Nem létezik, olyan ház ami évtizedekig rendben lesz és nem kell rá költeni.
2020. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 A kérdező kommentje:
Sok rohadt irigy ember van itt a gyakorin...
2020. júl. 17. 21:06
 70/89 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem irigység. Sok teljesen jogos és reális aggályt írtak, csak azokra nem akarsz válaszolni. Én ugyan nem irigyellek, van házam, van stabil egzisztenciám, gyerekeim is. Csupán nem értem, hogy lehet a semmire ekkora hiteleket aláírni, kockáztatva azt, hogy mindent elveszíts. Mert tényleg, honnan tudod, hogy azok a gyerekek össze is jönnek? Honnan tudod, hogy tényleg akartok hármat, ha azt se tudjátok, milyen egy? Honnan tudjátok, hogy a feleséged simán veszi majd a terhességet, szülést, anyaságot? Alá lehet írni 3 gyerekre, ha van már 1-2, és már tudod, hogy termékenyek vagytok, megy ez nektek, és nincs extra kockázat. De vakon elég merész.
2020. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!