Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H junior számlám van és az...

K&H junior számlám van és az a kérdésem hogy lehet e ezzel valamilyen módon telefonnal fizetni?

Figyelt kérdés
A telómban van nfc

2020. máj. 21. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bankkártya típusa számít és hogy van-e a banknál ilyen lehetőség

hívd fel őket!

2020. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A banknál azt mondták hogy csak dombornyomott kártyával lehet fizetni és ugye a junior kártya nem olyan, viszont mi történne pl egy ilyen mobil pénztárcához hozzáadom a kártyámat? Bocs ha hülyeséget kérdezek de nem vagyok jártas ebben a témában, a kártyámat is csak nem rég csináltattuk.
2020. máj. 21. 14:16
 3/14 MancsWolf ***** válasza:
52%
Nem kell feltétlen dombornyomottnak lenni a lényeg hogy MasterCard vagy Maestro legyen a kártya. K&H nál ebből csak MasterCard van. Neked szerintem Visa van. Na azzal nem fogsz az életben fizetni telefonnal. Legtöbb mobiltárcához hozzá se tudod adni, ha igen MobilFizetésre akkor se lesz alkalmas.
2020. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3, én cibes vagyok és visa kártyám van, telefonnal fizetek, mert a cibes visaval lehet... bankfüggő a dolog



[link]

2020. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MancsWolf ***** válasza:
40%
K&H nál nem lehet. Eleve digitalizálni sem engedi K&H mobiltárca.
2020. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezért ítam, hogy bankfüggő és belinkeltem, hogy K&H Mastercard és Maestro kártyákkal lehet ;)
2020. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Érdekes, hogy azzal reklámoznak minden K&H junior számlát, hogy "fizzes a mobiloddal", aztán mégis Visa-t állítanának ki. Midenesetre ekkor Magyarországon még tényleg elég nehéz akármit tenni.

Ha iPhone-od van, akkor próbálkozhatsz azzal, hogy készítesz egy Curve kártyát, ahhoz hozzáadod a Visa kártyádat, és a Curve kártyát adod hozzá ApplePay-hez.

Ha Androidos telefonod van, akkor kicsit bonyolultabb a helyzet, mert a Google Pay (és a Samsung Pay) még hivatalosan nem elérhető Magyarországon. Néhányan azt írják, hogy ekkor az működhet, hogy VPN-nel Angliába helyezed magad, és úgy hozod létre a Curve fiókot. Aztán felrakod a Google Pay-t egy APK-ból (mondjuk apkmirror.com segítségével), és ekkor lehet, hogy tudod engedélyezni Google Pay-en belül a Curve-ös kártyán az érintéses fizetést. De ezt az utat nem javasolnám, mivel

1. nem is biztos, hogy működik

2. az internetről letöltött APK-kban annyira nem bítnék meg, hogy pénzügyek kezelését bízzam rájuk


Hozzáadhatod még Simple-höz a kártyádat, és azon belül igényelhetsz egy virtuális Simple kártyát. De ez sem optimális, mivel arra neked külön fel kell tölteni pénzt, és azért a Simple plusz díjat számol fel.

2020. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszéltek. K&H maestrot ad nem visat. De ha van mobilepay lehetőség akkor arról is kell külön szerződés mint pl netbanknál es mobilbanknál. Ha ez megvan akkor lehet letölteni playaruházból ezt az alkalmazást és belépsz azzal az azonosítóval meg kóddal amit megadtak.
2020. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akartam mondani hogy igy is ugy is felkell vegyed a kapcsolatot a bankkal. Ők meg már feltudnak világosítani ha mégsem úgy van.
2020. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MancsWolf ***** válasza:

#8

Olyat ad amilyet kérsz. Illetve minden számlacsomagnak megvan a maga alapértelmezett kartyatípusa. Amin ha nem változtatsz olyat kapsz. Pl az okos csomagok mind visával vannak alapból ( én is akkor váltottam MasterCard ra róla mikor megjelent mobiltárca). Húgom 1 éve szintén ViSa kártyát kapott. Szív is vele rendesen. Rengeteg külföldi oldalon nem fogadják el pl, mobiltárca/apllepay kilove nála, stb.

2020. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!