Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H junior számlám van és az...

K&H junior számlám van és az a kérdésem hogy lehet e ezzel valamilyen módon telefonnal fizetni?

Figyelt kérdés
A telómban van nfc

2020. máj. 21. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Junior számlára gondoltam mivel a kérdező is abban van. És ahhoz pedig maestro jár kedvezményesen. Így értettem. Lehet kérni mást is természetesen.
2020. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja meg ő most csináltatott nem rég.
2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 MancsWolf ***** válasza:
Juniorral nem tudom. De ha Maestro van kérdezőnek akkor nincs akadálya. Mobilbank appban - droid - (ami egyben a mobiltárca is) digitalizálni kell a kártyát a megfelelő menüpontban és márehet is használni mobilfizetésre. De OTP simple appja - droid - is enged más bank MasterCard vagy Maestro kártyáját felvenni plusz díj nélkül és akkor ott is mehet a mobilfizetés. Esetleg ha iPhone van akkor Apple Pay be is fel lehet venni és úgy is fizethet. Lehet van több lehetőség, én ezeket ismerem (és használtam már mindegyiket)
2020. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KH Csoport ***** válasza:
Kedves Kérdező! A K&H ifjúsági számlacsomagokhoz elérhető Maestro vagy Mastercard bankkártyákkal mobilfizetés is lehetséges. A szolgáltatás igénybe vételéhez először digitalizálni kell a bankkártyát a K&H mobiltárcába, melynek feltétele az NFC képes okostelefon és az Android operációs rendszer. A K&H mobiltárca a K&H mobilbankon keresztül elérhető, így a mobilfizetés használatához nincs szükség külön applikációra. A következő linken elérhető videók segítséget nyújtanak a szolgáltatás aktiválásához és használatához: [link] Bízunk benne, hogy tudtunk segíteni! Üdv.: K&H Csoport
2020. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!