Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste ismétlődő lekötésben,...

Erste ismétlődő lekötésben, ha a lejárat előtt megszüntetem a betétet megkapom az addig felgyűlt kamatot?

Figyelt kérdés

Lekötöttem 7 hónapja fél évre egy összeget, és félév után újra fordult. Aztán úgy hagytam,mert hogy mondta az ügyintéző, ha nincs rá szükségem hagyjam benne. De azóta mégis szükség lenne rá, és találtam magasabb kamattal ahol többet kamatozna énnél még úgy is, hogy kevesebbet rakok be. Tehát ha most megszüntetném, meg kapnám az egy hónap alatt felgyűlt kamatot?

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 20. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A fordulópont napján tudod kamattal felvenni, tehát az első fél év után megkapod a kamatot, az azóta eltelt időre nem.
2010. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!